Hogwarts Legacy’nin 35 Dakikalık Oynanış Videosu

0 7

Bugünki makalemizde sizlere Hogwarts Legacy’nin 35 Dakikalık Oynanış Videosu ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Hogwarts Legacy’nin 35 Dakikalık Oynanış Videosu ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Avalanche Software tarafınca geliştirilen Hogwarts Legacy, çeşitli oyun mekaniklerini gösterdiği ikinci etkinliğini gerçekleştirmiş oldu. Oynanış videosunda oyuncunun süpürgeyle gezdirilmiş olduğu ve yırtıcı yaratıklarla büyü kullanarak savaştığı görüldü. Ek olarak, oyuncunun düşmanlarla savaşmak için çeşitli Dark Arts öğrendiği Dark Arts Arena sergilendi.

Serinin kim bilir en malum büyüsü Avada Kedavra, bir düşmanı anında öldürmek için kullanılabilecek. Sadece bu büyü kullanıldığında tekrardan etken edilmesi uzun bir vakit alacak. Ve kullanılan lanetler yüzünden düşmanlar aralarında hasar paylaşımı yapabilecek. Budan dolayı Dark Arts öğrenmek ve kullanmak bu yolda oldukça işe yarayacak.

Hogwarts Legacy 2023 Başlarında Geliyor

Ek olarak oyunda Requirement Room yer alacak. Bu oyuncunun gelişimi için oldukça mühim bir mekan olacak. Kişisel gerekseme odası, özelleştirilebilecek ve iksir yapmak, bitkilerle ilgilenmek, değişik teçhizat parçalarını tanımlayabilmek ve teçhizatı yükseltmek için bir dokuma tezgahı içerecek. Böylelikle savaşlarda kullanmak için kendi güçlerinizi geliştirebileceksiniz.

Odadaki heykeller ve dekorasyonlar tamamen kendi keyfinize gore dizayn edilebilecek durumda olacak. Devasa yapıları, ağaçları ve oldukça daha fazlasını tekrardan düzenleyebilecek ve yaratıkların bakılıp beslenebileceği devasa bir alan kullanılabileceksiniz.

Hogwarts Legacy, 10 Şubat 2023’te Xbox Series X/S, PS5 ve PC için çıkış meydana getirecek. 4 Nisan 2023’te ise PS4 ve Xbox One arkasından 25 Temmuz’da Nintendo Switch sürümü gelecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.