Honor Pad V8 Pro, IMAX Enhanced Sertifikası Aldı

0 4

Bugünki makalemizde sizlere Honor Pad V8 Pro, IMAX Enhanced Sertifikası Aldı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Honor Pad V8 Pro, IMAX Enhanced Sertifikası Aldı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Honor Pad V8 Pro, 26 Aralık’ta Çin’de piyasaya sürülecek ve bu cihazın tanıtımına Honor 80 GT eşlik edecek. Etkinlik öncesinde marka, bu tabletin mühim özelliklerini ortaya çıkarttı. Bugün erken saatlerde şirket, ürünün eğlence odaklı özelliklerini deklare etti. Gelin bu özelliklere yakından bakalım.

Resmi tanıtımlara bakılırsa Honor Pad V8 Pro, IMAX Enhanced sertifikalı olacak ve sürükleyici bir görsel-işitsel edinim için sekiz hoparlör barındıracak. Böylece müşteriler, tabletin 12.1 inçlik büyük ekranında, özelliği destekleyen tüm gösterim hizmetlerinden IMAX Enhanced destekleyen dizi ve filmleri seyredebilirsiniz. Mesela, Disney Plus‘ta bu şekilde yapımlar mevcut.

Honor Pad V8 Pro ile IMAX Tadı

Honor’un Magic 3 ve Magic 4 serisi akıllı telefonlarının da bu sertifika ile geldiğini belirtelim sadece yakında çıkacak olan Pad V8 Pro, dünyanın bu bilhassa gelen ilk büyük ekranlı tableti olacak.

Honor, Avatar: Suyun Yolu’nun tanıtımı için Disney’e ilişkin 20th Century Studios ile de ortaklık kurdu. Bilincinde olmayanlar için son olarak James Cameron filmi IMAX için hususi olarak çekildi. Yakında Disney Plus’ta yayınlanacak olan Avatar devamı niteliğindeki film, bu tabletten IMAX keyfiyle izleyebileceksiniz.

Önceki tanıtımlara ve sızıntılara bakılırsa Honor Pad V8 Pro‘nun ekranı 1.5K çözünürlük, 144Hz uyarlanabilir yenileme hızı ve göz yorgunluğuna karşı koruma sunacak. Aygıt bir MediaTek Dimensity 8100 yonga setinden güç alacak ve Android 13 tabanlı MagicOS 7.0’ı kullnacak.

Ön kamera sağ kenarda yer alacak ve arka tarafta resmi klavye aksesuarı için bir pogo pimli bağlantı noktaları olacak. Son olarak, ürün 33 Watt süratli kablolu şarj desteği taşıyacak Honor’un gelecek günlerde cihazın daha çok hususi durumunu ortaya çıkarmasını bekliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.