Instagram Gizli Hesap Görme

0 13

Bugünki makalemizde sizlere Instagram Gizli saklı Hesap Görme ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Instagram Gizli saklı Hesap Görme ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Dünya’nın en popüler uygulamaları içinde ilk sırada yer edinen Instagram milyonlarca kullanıcıya hitap ediyor. Instagram’a kayıt olduktan sonraki aşamada isterseniz profilinizi gizli saklı isterseniz de her insana açık yaparak içine yüklediğiniz fotoğrafları, videoları sergileyebiliyorsunuz.

Yüklediğiniz fotoğraf ve videoların bir başkası tarafınca görüntülenmesini istemiyorsanız hesabınız gizli saklı durumda kullanabilirsiniz. Peki, Instagram’da bulunan öteki gizli saklı hesapları iyi mi denetim edebilir ve gizli saklı olmasına karşın görebiliriz? İşte sizlere Instagram’daki gizli saklı hesapları görebilmeniz için birden fazla değişik yöntem açıklamaları.

Instagram’da karşınıza çıkan herhangi bir gizli saklı hesabı takip etmediğiniz sürece hesabın içeride ne fotoğraf paylaştığını, ne öykü paylaştığınız yada ne yaptığını doğru bir halde çözümleme edemezsiniz. Takip edenleri dahil göremeyeceğiniz Instagram gizli saklı hesaplarda, gizli saklı hesapların içeriğini görebilmek için 3. Parti uygulamaları kullanmanız gerekir.

Instagram Gizli saklı Hesap Görme Yöntemi

Instagram’da eski arkadaşınızın, sevgilinizin yada aile üyeniz dahil gizli saklı bir hesaba haiz olan Instagram hesabının içeriğini görebilmek için 3. Parti uygulamalardan yardım almanız gerekir. Instagram gizli saklı hesap görme uygulamaları sizlere Instagram’dan bağımsız bir halde destek olarak hesap gizli saklı dahi olsa takip edenleri dahil geçmişte neler paylaştığına dair tüm hususi detayları ücretsiz bir şekilde kısıtlı bir halde sunuyor.

Instagram’da kullanabileceğiniz 3. Parti Instagram gizlilik hesabı görme uygulamalarının örnekleri aşağıda yer almıştır.

  • Postegro
  • Bestwhozi
  • Pingru
  • Secretle
  • EyeZy
  • LiLi

Bu tür uygulamalar vasıtasıyla Instagram’daki tüm gizli saklı hesapların içeriğini görebilirsiniz. Fakat bu tür uygulamalar 3. Parti Instagram’dan bağımsız uygulamalar oldukları için hesabınızın bir başkası tarafınca çalınması olasılık dahilindedir. Bu tür uygulamalara Instagram hesabınızla giriş yaparken kendi kişisel hesabınızı kullanmak yerine düzmece hesap bilgileriyle giriş yaparak 3. Parti uygulamaları kullanmanız fazlaca daha sıhhatli olacaktır.

Instagram Gizli saklı Hesap Uygulamaları Iyi mi Kullanılır?

instagram gizli hesap uygulamaları

Instagram gizli saklı hesapları görebilmek için kullanacağınız uygulamalara giriş yaparken gerçek ve kişisel hesabınızı kullanmak yerine düzmece bir hesap oluşturarak bu tür uygulamaları kullanmanız gerekir. Uygulamalara giriş yapabilmek için aşağıdaki adımları takip edin.

  • Herhangi bir gizli saklı hesap görme uygulamasının web sitesine giriş yapın.
  • Oluşturduğunuz yeni düzmece hesapla uygulamaya giriş yapın.
  • Uygulamanın istediği izinleri verin.
  • Görmek istediğiniz tüm hesapların adını arama kısmına yazarak işlemi sonlandırın.

Bu tür uygulamalarda uygulamalar kullanıcıya günlük 5 yada 10 tane hak tanımaktadır. Eğer daha çok gizli saklı hesaba bakmak istiyorsanız ücretli versiyonları satın alabilirsiniz. Instagram’da gizli saklı hesapları görebilmek ve bir fazlaca kategoride değişik detayları incelemek, göz atmak ve alabilmek için Iyi mi Gidilir web sitesine giriş yapınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.