Intel Monsters Reloaded 2022’de Şampiyon Belli Oldu

0 13

Bugünki makalemizde sizlere Intel Monsters Reloaded 2022’de Şampiyon Belli Oldu ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Intel Monsters Reloaded 2022’de Şampiyon Belli Oldu ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Toplam ödül havuzunun 565 bin TL olduğu Intel Monsters Reloaded 2022 Espor Turnuvası‘nda şampiyon belli oldu. İstanbul’daki Grand Pera Emek Sahnesinde gerçekleşen finale Türkiye’den 2, Almanya’dan 1 ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden 1 takım katıldı. Haziran ayında başlayan mücadeleye ülkemizden katılan ekipler CS: GO, Fortnite ve PUBG turnuvalarında; Almanya ve Körfez Arap Ülkeleri’nden gelen takımlar ise CS: GO turnuvasında yarıştılar.

CS: GO finallerinde Türkiye’den Eternal Fire Academy ve Securitas, Almanya’dan TouchTheCrown ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden B6a Ryhmes takımları yer aldı. Nefes kesen karşılaşmaların sonunda kupayı kaldıran ekip, temsilcilerimizden Eternal Fire Academy oldu. Final maçları büyük sahnede, yüzlerce oyun tutkunu tarafından izlendi, ayrıca sosyal medya üzerinden tüm dünyaya canlı olarak yayınlandı.

Yaklaşık 565 Bin TL Değerinde Ödül Dağıtıldı

Final maçları arasında sahne alan rapçi KAMUFLE, Red Bull 64 Bars kapsamında yarattığı 64 satırlık parçasıyla izleyicileri coşturdu. Ayrıca maçlar öncesi ana sahnede ünlü oyun müziklerini başarıyla seslendiren Monster Notebook Oyun Müzikleri Orkestrası ise tüm salonun beğenisini kazandı. Intel Monsters Reloaded 2022’ye bu yıl 5 bine yakın espor oyuncusu katıldı. Turnuvada bu yıl ayrıca, ödül havuzunda toplanan yaklaşık 565 bin TL değerinde ödül takımlara dağıtıldı.

Monster Notebook Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Göktuğ Okan Oğuz, “Monster Notebook olarak pandemi döneminde evde olan gamer’ları bir araya getirmek üzere çıktığımız yolda nihayet Intel Monsters Reloaded 2022 finalini fiziki bir şölene dönüştürdük. Monster Notebook olarak espor’a yatırım yapıyor ve oyuncuların yanında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz” dedi.

Finalde Ünlü Rapçi KAMUFLE Sahne Aldı

ıntel monsters kamufle

Türkiye’nin en iddialı, en uzun süren ve en fazla ödül havuzuna sahip turnuvalarından birini gerçekleştirdiklerini belirten Oğuz, “Intel Monsters Reloaded’a katılarak turnuvaları takip eden oyunculara ve başta Intel olmak üzere bu turnuvanın gerçekleşmesini destekleyen tüm paydaşlarımıza Monster Notebook adına teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Sunuculuğunu Özgür “Root” Alagül ve Berke “Vlad” Kantürk’ün yaptığı dev organizasyon; cosplay gösterileri, Monster Notebook ürün ve aksesuarlarının tanıtıldığı deneyim alanları, 360 derece dönüşe sahip yapay zekâ (AI) robotları gibi çeşitli aksiyonlarla büyük bir espor festivaline dönüştü. Ayrıca etkinlik kapsamında düzenlenen mini turnuvaları kazanan oyunseverlere çeşitli aksesuarlar hediye edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.