John Krasinski’yi Marvel’da Görmek İsteyenlere Kötü Haber!

0 4

Bugünki makalemizde sizlere John Krasinski’yi Marvel’da Görmek İsteyenlere Fena Haber! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda John Krasinski’yi Marvel’da Görmek İsteyenlere Fena Haber! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Aktörün kendisine nazaran John Krasinski, Marvel ile Mr. Fantastic olarak geri dönme mevzusunda herhangi bir konuşma yapmadı. Krasinski, Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ta Reed Richards’ın alternatif dünya versiyonu olarak rol aldı sadece Scarlet Witch tarafınca hızlıca öldürüldü.

TheWrap‘a konuşan Krasinski, “Kevin Feige aradı ve beni Los Angeles’a çağrı etti. Onur duydum. Budapeşte’den uçtum ve doğruca Doctor Strange setine gittim. Ben büyük bir oyuncuyum. tüm bu karakterlerin ve o dünyanın hayranıyım, bu yüzden o Marvel setinde bigün oynamak hakikaten coşku vericiydi.” ifadelerini kullandı.

John Krasinski Yeni Fantastik Dörtlü’de Olmayacak

Reed’i oynama deneyimine ulaşınca, Krasinski’nin (karakterinin korkulu kaderine karşın) söyleyecek yalnızca pozitif şeyleri vardı. “Tüm bu insanlarla aynı odada olmak ve gene bu anlatının bir parçası olmak delilik. Marvel evreninde işler iyi mi yürüdüğüne bakılırsa, dünyadaki nihai gayem değildi, fakat gene de ne kadar keyifli bulunduğunu anlatamam.” diyerek Marvel evrenini övdü.

Fantastik Dörtlü, 2025’te Marvel Faz 6‘nın bir parçası olarak Marvel Sinematik Evreni’ne geri dönecek sadece şu ana kadar herhangi bir oyuncu seçimi duyurulmadı sadece yönetmeni şimdiden biliyoruz. WandaVision’dan Matt Shakman, Spider-Man: No Way Home filminin yönetmeni Jon Watts’ın projeden ayrılmasının peşinden filmi yönetecek.

Marvel Faz 5’i başlatan Ant-Man and the Wasp: Quantumania‘yı da anmadan geçmeyelim. Ant-Man and the Wasp: Quantumania 17 Şubat 2023’te gösterime girecek. Hemen hemen Faz 6’nın başlamasına ve Fantastik Dörtlü’yü görmemize iki yıl olduğundan, John Krasinski’nin Mr. Fantastic rolüne dahil olup olmayacağı hemen hemen net olmasa da, pek ümidimiz yok.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.