Judas: Bioshock Yapımcısının Yeni Oyunu!

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Judas: Bioshock Yapımcısının Yeni Oyunu! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Judas: Bioshock Yapımcısının Yeni Oyunu! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

The Game Awards 2022 etkinliğinde bir öteki sürpriz duyuru da Bioshock yapımcısından geldi. Geliştirici Ghost Story Games, geliştirilen yeni oyunu Judas‘ı duyurdu. Uzun süredir oyun endüstrisinde sessiz kalan geliştirici, nihayet sahalara geri döndü. Oyun, duyuru yapıldığı andan derhal sonrasında Steam sayfasına eklendi.

Judas adı verilen oyunun duyuruları oldukça gizemli oldu zira Steam açıklaması haricinde oyun hakkında hiçbir data açıklanmadı. Oyunun Steam sayfasında şunlar yazıyor: ” Parçalanmakta olan bir yıldız gemisi… Umutsuz bir kaçış planı… Sen gizemli ve sorunlu bir Yahuda’sın. Hayatta kalmak için tek umudun, en fena düşmanlarınla ittifak oluşturmak ya da onları yok etmek. Bozduğunuz şeyi düzeltmek için beraber çalışacak mısınız yoksa onun yanmasına izin mi vereceksiniz?”

Judas İle Bir Yahuda Olmaya Hazır Olun

Bilmeyenler için Yahuda, Hz. İsa’nın çevresinde yer edinen 12 havariden biridir ve bir çok tarih belgelerinde hain olarak anılıyor. Hatta bu din adamı, Leonardo da Vinci’nin Son Akşam Yemeği tablosunda içeriyor. Bir Yahuda olarak yer alacağımız Judas, hikayesi ile ön planda olan birinci kişi nişancı oyunu olarak karşımıza çıkacak.

Ek olarak dün, Bischock 4‘ün baş yazarı değiştirildi. Liz Albl, bu haberi Twitter’da paylaşarak oyunun yazarı olarak çalışmalara başladığını doğruladı. Yazar daha öncesinde Far Cry 5Watch Dogs: Legion ve Ghost of Tsushima şeklinde yapımların arka planında çalışmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.