Justin Bieber’ın Milyon Dolarlık NFT’si 69 Bin Dolara Düştü

0 15

Bugünki makalemizde sizlere Justin Bieber’ın Milyon Dolarlık NFT’si 69 Bin Dolara Düştü ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Justin Bieber’ın Milyon Dolarlık NFT’si 69 Bin Dolara Düştü ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Ünlü pop yıldızı Justin Bieber, bu yılın başlarında ‘Bored Ape’ adlı bir NFT satın almıştı. Sanatçı tamamen kendisine ait olduğunu belirttiği bir fatura paylaştı ve faturadaki ödeme miktarı herkesi şok etti. NFT için tam 1.29 milyon dolar ödeme yapan Bieber’ın, koleksiyonundaki maymun değer düşüşü yaşadı. Yayınlanan bir rapora göre NFT piyasası genel olarak bir değer kaybı yaşıyor.

Bir koleksiyondan satın alabileceğiniz en ucuz jpg’nin fiyatı nisan ayında 429.000 dolar gibi göz alıcı bir seviyeye ulaşmıştı. Ancak bu ay kripto piyasasının yaşadığı dalgalanmalar sebebiyle en ucuz NFT fiyatı 60.000 doların altına düştü. NFT alıcıları için ise bu değer kaybı oldukça kötü oldu. Yatırım olarak koleksiyonunu değerlendirmeye çalışan kullanıcılar, uzun süreli dalgalanma sebebiyle satın alımlarının karşılığını göremedi.

Justin Bieber Dalga Konusu Oldu

Justin Bieber’ın koleksiyondaki 3001 numaralı maymun, ocak ayında satın alındı. Şu anda bu NFT’nin 69.000 dolarlık bir taban fiyatı mevcut. Bu da ilk ödenen ücrete göre yüzde 95 değer kaybına denk geliyor. Asıl ilginç olan ise sanatçının ilk satın alımından bir ay sonra yeniden Bored Ape NFT’si satın alması. Birçok kişi sanatçının pişman olacağını düşünmüştü ancak Justin Bieber, yeni bir parça satın aldı ve resmen alay konusu oldu.

Sanatçının aldığı diğer maymun NFT’si ise 440.000 dolar değerindeydi. Neyse ki Bieber’ın yıllık serveti 200 milyon doların üzerinde. Bu yüzden saçma sapan şeylere para harcıyor olması da şaşırılacak bir durum değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.