Karayip Korsanları Geri Dönüyor Olabilir

0 6

Bugünki makalemizde sizlere Karayip Korsanları Geri Dönüyor Olabilir ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Karayip Korsanları Geri Dönüyor Olabilir ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Kaptan Jack Sparrow, Karayip Korsanları filmi yayınlandığından beri bir Disney ikonu haline geldi hatta ilk Disney tema parklarına dahil edildi. Johnny Depp, kaptanlık şapkasını sonsuza dek astığını söylemişti sadece gene de seriyle ilgili spekülasyonlar ortaya çıkmaya başladı. Margot Robbie liderliğinde bir proje olduğu söyleniyordu sadece projeyle ilgili tutarsız raporlar ortaya çıktı.

Jerry Bruckheimer, The Hollywood Reporter’a “Bence yeni korsanlara fazlaca yaklaşıyoruz. Oldukca iyi bir senaryomuz var. İki tane geliştirdik. Margot Robbie’li olan ve daha genç kadrolu olan. Margot Robbie’nin birazcık daha çalışılması gerekiyor. Daha genç kadronun gelişi yakın.” dedi. Bilmeyenler için Bruckheimer, Karayip Korsanları serisi de dahil olmak suretiyle tüm zamanların en büyük filmlerinin arkasında olan efsanevi bir yapımcı.

Karayip Korsanları İçin 2 Senaryo Yazıldı

Robbie’nin proje hakkında negatif konuşmuş olduğu yapımcıya söylendi. Peşinden Bruckheimer, senaryonun oldukça canlı bulunduğunu sadece şu anda statik bir durumda bulunduğunu belirtti. Devamında yapımcı ”Benim için canlı. Disney için canlı. Inanırım daha ilkin gelmediği için hayal kırıklığına uğramışsınızdır. Bu yüzden bunu birazcık zorlamak bir nimet olabilir. Yapacağımıza inanıyoruz. Bu fazlaca kuvvetli bir öykü.” dedi.

Karayip Korsanları serisi bir tüm olarak dünya çapındaki gişede 4.5 milyar dolar kazanmıştır ve bir hit haline geldi. Filmlerin sonuncusu olan Dead Man Tell No Tales, dünya genelinde 740 milyon doların üstünde gelir elde etti sadece eleştirmenler tarafınca bir hayal kırıklığı olarak değerlendirildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.