Kerbal Space Program 2’den Detaylı Oynanış Videosu Geldi

0 9

Bugünki makalemizde sizlere Kerbal Space Program 2’den Detaylı Oynanış Videosu Geldi ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Kerbal Space Program 2’den Detaylı Oynanış Videosu Geldi ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Kerbal Space Program 2 için bekleyiş yakında sona erecek. Oyunun birkaç defadan fazla ertelenmesi ile bekleyiş normalden biraz fazla sürdü ancak birkaç ay içinde oyun nihayet PC platformu için Steam‘de erken erişim olarak yayınlanacak. Bunun öncesinde geliştirici Intercept Games oyuna yeni bir bakış açısı kazandırdı.

Kreatif direktör Nate Simpson kısa süre önce simülasyon oyununun yeni bir oynanış sunumu için PC Gaming Show 2023’e getirdi. Simpson, oyunun erken erişim lansmanının neleri içereceğine dair ayrıntılar sağlamanın yanı sıra, yeni eğitim özellikleri, selefine göre mekanik iyileştirmeleri ve oyunun erken erişim lansmanından bir süre sonra gelecek olan yeni bir çok oyunculu bileşen hakkında da konuştu.

Kerbal Space Program 2 Çok Oyunculu Olacak

Kerbal Space Program 2, orijinalin roket yapımı ve uzay araştırmalarının birçok temel özelliğini korurken ölçek, yalnızca yıldızlararası seyahate değil, aynı zamanda uzay aracı ve diğer araçlardaki parçaları ve ayarları yaratıcı bir şekilde ayarlamak için çok daha fazla özgürlüğe izin vermek için büyük ölçüde artırıldı. Yani oyunun boyutu ilk oyuna kıyasla fazlasıyla büyüdü.

Çok oyunculu sistem, ajans konseptini tanıtacak ve hem işbirliği hem de rekabet içinde oynanabilecek. Oyuncular, tek bir ajans için birlikte çalışmayı ve aynı uzay programına birlikte katkıda bulunmayı seçebilecek veya uzay yarışında farklı ajanslar için çalışarak birbirleriyle rekabet etmeyi tercih edebilecek. Aşağıdaki videoda daha fazla ayrıntı bulabilirsiniz.

Kerbal Space Program 2, 24 Şubat 2023‘te PC için erken erişim olarak çıkış yapacak.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.