Last of Us Online’ın Konsept Çizimleri Yayınlandı

0 2

Bugünki makalemizde sizlere Last of Us Online’ın Konsept Çizimleri Gösterildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Last of Us Online’ın Konsept Çizimleri Gösterildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Serinin onuncu yılını kutlamak için Last of Us Online‘ın konsept çizimi paylaşıldı ve serinin geleceği ile ilgili bilgiler paylaşıldı. Naughty Dog’un popüler serisi oldukça güzel birkaç yıl geçirdi. Merakla beklenen ikinci oyun 2020’de gösterildi ve eleştirmenlerin tamamından övgüler alırken Senenin Oyunu, En İyi Ifade, Ses Tasarımı, Performans ve daha pek fazlaca ödüle layık görüldü.

Bu ivmeyi yitirmek istemeyen Naughty Dog, 2013 çıkışlı ilk oyunu PS5 için tekrardan yayınladı ve tekrardan yapımı yakında PC için de piyasaya sürecek. Bazıları, ilk oyunun başka bir versiyonunun bu kadar kısa sürede tekrardan yapılması gerekip gerekmediğini sorgulasa da, bu hamle, serinin HBO’da Pedro Pascal ve Bella Ramsey’in rol almış olduğu The Last of Us dizisinin popülerliğini arttıracak.

Last of Us Online’dan Konsept Çizim

Naughty Dog’un eş başkanı Neil Druckmann, firmanın internet sayfasında The Last of Us’a bir bakış sunan yeni bir blog yayınladı ve bununla birlikte bir dönüm noktası olarak adlandırdığı 2022 yılını değerlendirdi. Seri Haziran’da 10 yaşına girerken, Druckmann seriye verdikleri destek için hayranlara teşekkür etti ve Aralık 2022 itibarıyla dünya genelinde 37 milyondan fazla kopya sattığını paylaştı.

Blog ek olarak The Last of Us’ın 10. yıl dönümünde hayranların bekleyebileceği bazı şeylere de değindi. Firmanın bazı “keyifli sürprizlerle” beraber Haziran ayı için hususi olarak belirlenmiş planları var benzer biçimde görünse de, en dikkat çeken kısım The Last of Us Online oldu. Druckmann, oyunun Vinit Agarwal, Joe Pettinati ve Anthony Newman tarafınca yönetildiğini doğruladı ve hatta taze ve yeni bir edinim olarak adlandırılan proje için yeni bir konsept sanat eseri paylaştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.