Leader Pass’in İkinci Bölümü Yayınlandı

0 7

Bugünki makalemizde sizlere Leader Pass’in İkinci Kısmı Gösterildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Leader Pass’in İkinci Kısmı Gösterildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

İkinci Civilization 6 Leader Pass DLC paketi çıkış yapmış oldu ve 4X oyununa üç yeni ulusal önder ekledi. Bu pakette Japonya’nın Tokugawa’sı, İran’ın Ender Şah’ı ve Osmanlı İmparatorluğu’nun Kanuni Sultan Süleyman’ı mevcut. Büyük Komutanlar Paketi olarak isimlendirilen bu bölümde, büyük fetihler meydana getiren liderlerin yenilenen versiyonlarını oynuyoruz.

Civilization 6: Leader Pass ile dünyaya tekrardan hükmedebileceksiniz. Hem yeni hem de tanıdık liderlerden oluşan görkemli bir kadroyla tarihin en büyük imparatorluğunu inşa etmek tamamen sizin elinizde. Paketin tamamı Kasım 2022 – Mart 2023 tarihleri içinde 6 DLC paketi olarak piyasaya sürülecek ve Civilization VI Anthology sahiplerine parasız verilecek.

Civilization 6: Büyük Komutanlar Paketi

Tarihsel olarak parlak bir stratejist ve askeri önder olarak malum Tokugawa‘nın Sakoku gündem fermanı, öteki uygarlıkların orijinal başkentlerini fetheden yurttaşları küçümsemesine niçin olacak. Temel kabiliyeti olan Bakuhan, internasyonal ticarete ceza verecek sadece varış noktasında bulunan her uzmanlık bölgesi için mahalli tecim yollarına bonus sağlayacak.

Nader Shah, hayata bir köle olarak başladı sadece sonunda meşhur bir askeri komutanın yanı sıra dünyanın en varlıklı adamı oldu. Benzeri olmayan Sword of Persia kabiliyeti, tam sağlığa haiz birimlere saldırırken +5 cenk gücü verecek ve bu, Persia’nın hususi erken birimleriyle etkili bir halde birleşecek. Nader Shah, Nader Shah’ın bulamadığı şehirlere verdiği bonus Sword of Persia yardımıyla fetih yöntemiyle devasa bir tecim imparatorluğu yaratabilecek

Osmanlı İmparatorluğu’nun Kanuni Sultan Süleyman‘ı bir askeri reformcu, ozan ve sanatın koruyucusuydu. Civilization 6’da, kültürel bir altın çağa kendisi denetlediği için altın çağlardan geçen uygarlıkları benimseyecek. Kabiliyeti, altın çağdayken bilim ve kültüre yüzde 15 bonus veren The Magnificent olacak. Osmanlılar altın çağda değilken, uygarlıkları da altın çağda olmayan birimlerle savaşan birliklere kabiliyet +4 cenk gücü verecek.

Leader Pass, sonunda Mart 2023’e kadar piyasaya sürülmesi planlanan periyodik DLC paketleri vesilesiyle Civilization VI’ya 18 yeni önder ekleyecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.