LoL Dövüş Oyunu ‘Project L’ İçin Oynanış Videosu Yayınlandı

0 10

Bugünki makalemizde sizlere LoL Dövüş Oyunu ‘Project L’ İçin Oynanış Videosu Gösterildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda LoL Dövüş Oyunu ‘Project L’ İçin Oynanış Videosu Gösterildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Riot Games, halen Project L kod adıyla tanıtılan ve gerçek adı açıklanmayan League of Legends tabanlı dövüş oyunu için yeni bir geliştirici günlük videosu yayınladı. Video, etiket sistemi de dahil olmak suretiyle oyunun bazı sistemlerine odaklandı.

Videoda, oyunun etiket mekaniğinin çeşitli yönlerinden bahseden görevli yapımcı Tom Cannon ve oyun yönetmeni Shauna Rivera yer aldı ve sistemlerin detaylarını söyledi Project L, Power Rangers: Battle for the Grid benzeri bir 2v2 dövüş oyunu olacak. Bunun yanı sıra, oyun oynaması parasız bir model kullanacak ve oyun içi satın alımlar sunacak.

Project L’den Yeni Oynanış Videosu

Oyun, oyuncuların bir destek hamle için ikinci karakterlerini aramasına, ikinci oyuncuyu tamamen etiketlemesine ve bir defansif destek hareketi sağlamasına izin verecek.

Video ek olarak Darius, Ahri, Jinx ve Ekko karakterlerinin yer almış olduğu oldukça iyi bir oynanış sahnesi görüyoruz. Video bununla birlikte Proje L’ye gelen ve halen etken olarak geliştirilmekte olan yeni bir karakter olan Illaoi hakkında bizlere yeni detaylar da sağlamış oldu. Illaoi ilk olarak bu senenin başlarında tanıtılmıştı.

Project L’nin hemen hemen bir çıkış zamanı yok sadece Riot Games’in geçmişi göz önüne alındığında oyun muhtemelen PC’ye gelecek. Bununla beraber oynaması parasız bir oyun olacağı için birçok kullanıcıya yetişme şansı yüksek bir yapım olacak.

Oynanış görüntüleri de içeren ilgili geliştirici günlüğünü aşağıdan seyredebilirsiniz:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.