Marvel, Galaksinin Koruyucuları 3 Fragmanını Yayınlandı

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Marvel, Galaksinin Koruyucuları 3 Fragmanını Gösterildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Marvel, Galaksinin Koruyucuları 3 Fragmanını Gösterildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

2023 senesinde gösterime girecek yeni Marvel filmlerinden Galaksinin Koruyucuları 3, resmi fragmanı ile nihayet karşımızda. Yönetmen ve yazar James Gunn‘ın 2018 senesinde pedofiliyi ve tacizi latife yollu öven tweet’leri sebebiyle projeden alınması, vizyon tarihinde büyük bir belirsizlik yaratmıştı. Zira çekimler müddetsiz olarak durmuş ve odak öteki MCU yapımlarına kaydırılmıştı.

Bir senelik ayrılığın arkasından Mayıs 2019’da tekrardan projenin başına geçirilen Gunn, Marvel Studios ile ‘son dansını’ seyircilere takdim etmeye hazırlanıyor. Galaksinin Koruyucuları 3, önceki iki filmin oyuncu ekibini koruyor. Onlara, ilk olarak 1967’de Fantastik Dörtlü çizgi romanlarında tanıtılan ve ikinci filmin post credit sahnesinde görünen süper kuvvetli varlık Adam Warlock (Will Poulter) katılıyor.

Üçlemenin Son Filmi, Mayıs 2023’te Gösterime Girecek

Gunn’ın yazdığı ve yönettiği üçlemenin son filmimizde Chris Pratt’i Yıldız-Lord, Dave Bautista’yı Drax, Karen Gillan’ı Nebula, Bradley Cooper’ı Rocket, Vin Diesel’i Groot ve Pom Klementieff’in Mantis olarak geri döndüğünü göreceğiz. Ek olarak Avengers: Endgame‘den sonrasında Zoe Saldaña’yı yine Gamora rolünü üstlenen seyretme şansı yakalayacağız. Bildiğiniz benzer biçimde Gamora Endgame’de öldü, sadece geçmişten başka bir versiyonu hala hayatta ve evrenin bir başka köşesinde bulunmayı bekliyor.

Galaksinin Koruyucuları 3’ün hikayesi şimdilik gizli saklı tutuluyor sadece Gunn, filmin 2014’te başlamış olan “hikayeyi destansı bir ölçekte” sonlandıracağını söylemiş oldu. Chris Pratt’in Yıldız-Lord rolünü son kez canlandırabileceği söyleniyor, sadece şu noktada her şey vurgunculuk olduğundan kati konuşmak mümkün değil. Son olarak Thor: Love and Thunder‘da gördüğümüz ekip. Tanrı Kasabı Gorr’un vahşetine karşı insanlara yardım edebilmek için Thor‘un yanından ayrılmışlardı.

Galaksinin Koruyucuları 3, 5 Mayıs 2023 tarihinde gösterime girecek. Isterseniz, gelecek yıl yayınlanacak 2023 Marvel filmleri hakkında yazımıza göz atabilirsiniz.

Galaksinin Koruyucuları 3 FragmanıYouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.