Marvel Oyuncuları Film Yıldızı Değil

0 5

Bugünki makalemizde sizlere Marvel Oyuncuları Film Yıldızı Değil ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Marvel Oyuncuları Film Yıldızı Değil ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Quentin Tarantino, Hollywood’da artık gerçek bir film yıldızı olduğuna inanmıyor. Bunun temel sebebinin ise Marvel filmleri olduğunu belirtiyor. Tarantino, 2 Bears 1 Cave podcastinde yeni kitabının tanıtımını yaparken, “Hollywood’un harika olmasının en büyük sebebi, yapımda karakterleri canlandıran ünlü aktörlerin başarısıdır.” dedi.

Ancak Marvel oyuncuları birer film yıldızı değil diye konuşmasına devam eden ünlü yönetmen, bunu söyleyen ilk kişi ben değilim dedi. Konuşmasının devamında Hollywood yıldızlarının bu aktörlerden oluşmasını bir türlü anlayamadığını söyleyen Quentin Tarantino, Hollywood’un şu anda yalnızca süper kahraman filmleri yapmakla ilgilendiğini vurguladı.

Quentin Tarantino Çocukken Marvel Hayranı Olduğunu Söyledi

Quentin Tarantino ifadelerine şöyle devam etti: ‘‘Marvel filmleri sanki yapılmak için yapılmış gibi. Bu yapımların hayran kitlesi ve geliştirici stüdyoları için herhangi bir heyecan uyandıran tek bir şey yok. Şu anda sinema çağını yalnızca bu yapımlar temsil ediyor. Sektörde resmen başka hiçbir şeye yer yok. Benim sorunum da bu.”

Tarantino, sohbetin devamında MCU’dan nefret etmediğini söyledi ancak sinemaya giderken daha fazla seçenek görmek istediğini açıkladı. Tarantino, “Bakın, çocukken deliler gibi Marvel çizgi romanları toplardım. Bu filmler ben 20’li yaşlarımdayken çıksa çok mutlu olurdum ve bayılırdım. Ancak tüm vizyonu Marvel filmleri kaplamamalı. Aksine kaliteli yapımlar arasında birkaç Marvel filmi yer almalı. Ben 60 yaşındayım ve inanın süper kahramanlar için hiç heyecanlanmıyorum.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.