Marvel’ın Stan Lee Belgeseli Disney Plus’a Geliyor

0 5

Bugünki makalemizde sizlere Marvel’ın Stan Lee Belgeseli Disney Plus’a Geliyor ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Marvel’ın Stan Lee Belgeseli Disney Plus’a Geliyor ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Bugün çizgi roman yazarı ve editörü Stan Lee’nin doğum günü. Meşhur yazarın doğum gününü kutlamak için Marvel, 2023’te Disney Plus’a Stan Lee belgeselinin geleceğini duyurdu. Başarıya ulaşmış yazar Lee, kariyer yaşamı süresince Jack Kirby, Steve Ditko, Bill Everett benzer biçimde birçok mühim isimle beraber çalıştı. Spider-Man, Hulk, Daredevil, Thor, Iron Man, X-Men ve Fantastic Four benzer biçimde karakterlerin arkasında da kendisi yer ediniyor.

Yazar iyi ve fena birçok karakter üstünde çalıştı ve çalışmalarının verimini de ekranda görme şansına haiz oldu. Stan Lee’nin yarattığı Marvel karakterlerinin bir çok, seyircilerle buluşabildi. Ek olarak yazar, 90’ların sonlarından itibaren sinemalarda gösterilen neredeyse her Marvel filmimizde görevli yapımcı olarak vazife aldı.

Marvel Stan Lee Belgeseli Önümüzdeki Yıl Gelecek

Lee ek olarak evrendeki birçok karakteriyle karşı karşıya de geldi. Yazar, 2008’den 2019’a kadar 22 filmimizde konuk oyuncu olarak yer aldı ve çoğu zaman Tony Stark, Peter Parker ve Thor benzer biçimde oyuncularla keyifli anlamış olur geçirdi.

Disney Plus belgeseline erişince, hemen hemen projeyle ilgili detaylı informasyon yok. Muhtemelen şirket, Stan Lee’nin yaşamını ve çizgi romana olan katkılarını ele alacak. Şimdiye kadar proje ile ilgili atılan tek atım gösterilen fragman oldu. Kısa da olsa capcanlı fragmanı aşağıdan seyredebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.