Marvel’s Avengers Güncellemeleri 2023’te Sona Erecek

0 8

Bugünki makalemizde sizlere Marvel’s Avengers Güncellemeleri 2023’te Sona Erecek ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Marvel’s Avengers Güncellemeleri 2023’te Sona Erecek ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Crystal Dynamics, senenin başlarında, Marvel’s Avengers planlarının “birçok yeni kahraman” içerdiğini söylemiş oldu sadece bu, geleceğe oldukca fazla uzanmayacak benzer biçimde görünüyor. Mühim sızıntı deposu Miller Ross tarafınca gösterilen yeni bir rapor, oyunun hem lansman öncesi hem de sonrasındaki sorunlu gelişimine ışık tuttu ve oyuna verilen desteğin ne süre kesileceğini deklare etti.

Rapor, Marvel’s Avengers‘ın birçok perde arkası sorununu söyledi. Bunların en önemlisi, büyük birikmiş teknoloji borcu sebebiyle oyunla ilgili bir takım soruna yol açan (ve kısmen de bu yüzden) Crystal Dynamics’in dahili motorunu kullanımı olarak açıklandı. Hatta, stüdyo bir sonraki Tomb Raider oyunu için Unreal Engine 5’e geçti.

Marvel’s Avengers’ın Pek Ömrü Kalmadı

Yetersiz lansman sonrası destek, birkaç lansman sonrası sürümün gösterim planına uyulmaması, oyuna daha ilkin vaat edilen özelliklerin eklenmemesi ve oyunun özellikleriyle ilgili tartışmalar da dahil olmak suretiyle oyunla ilgili öteki problemler rapor süresince açıklandı. Değişen dahili öncelikler sebebiyle, sık sık sızdırılan She-Hulk genişlemesi de muhtemelen iptal edildi.

Rapor, Marvel’s Avengers güncelleme desteğinin, birçok probleminin bir sonucu olarak yakında sona ereceğini de iddia etti. Başlangıçta Crystal Dynamics’in oyunu minimum 3-5 senelik bir süre desteklemeyi amaçladığı iddia edildi ve bu aşamada stüdyo yalnızca 3 senelik sözünü yerine getirebilecek. Ross’un raporuna bakılırsa, oyuna olan destek 2023’te sona erecek ve bunun ötesinde oyun için yeni içerik yayınlanmayacak.

Elbet garip olan, son raporlara bakılırsa, Crystal Dynamics’in yeni sahibi Embracer Group’un “Avengers’in oldukca ötesine uzanan” bir Marvel anlaşması üstünde emek harcama sürecinde olması, bu yüzden bunun Crystal Dynamics’i nelerin beklediği hemen hemen belli değil sadece şimdilik, stüdyonun sevilen evrenle olan ilk deneyimi, bir süre sonrasında hafızalarımızdan silinip gidecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.