Marvel’s Avengers’a 29 Kasım’da Winter Soldier Geliyor!

0 9

Bugünki makalemizde sizlere Marvel’s Avengers’a 29 Kasım’da Winter Soldier Geliyor! ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Marvel’s Avengers’a 29 Kasım’da Winter Soldier Geliyor! ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Square Enix, Marvel’s Avengers için bu kez oyunun kadrosuna eklenen en yeni karakter olan Winter Soldier‘ın yeteneklerine odaklanan yeni bir fragman yayınladı ve karakterin çıkış tarihi belli oldu.

Winter Soldier‘ın köken hikayesini kısaca anlatarak başlayan fragman daha sonra, orta mesafeden düşmanlarla başa çıkmak için bazı araçlara sahipken, yakın dövüşte başarılı olmasına izin veren çeşitli yetenekleri hakkında ayrıntılara girdi ve karakterin tüm yeteneklerini detaylıca sergiledi.

Marvel’s Avengers: Winter Soldier Yetenekleri

Winter Soldier’ın en önemli yeteneği olan Steel-Forged Tenacity, karakterin hareket setinde oldukça çok yönlülüğe sahip olmasını sağlayacak. Savuşturma saldırılarıyla yüklenen Steel-Forged Tenacity, Winter Soldier’a çeşitli efektlerle özelleştirilebilen bir savunma desteği sağlayacak.

Marvel’s Avengers’ın son karakterinin şarjlı yeteneği Red Star Rising, Winter Soldier’ın etrafındaki bir alana hasar verecek. Saldırı ayrıca, artan zırh ve yakın dövüş hasarı sağlayan zamana dayalı bir bonusa sahip olacak.

Winter Soldier’ın düzenli saldırıları, koşarken hasar vermesine olanak tanıyacak ve hava kombosu ise aşağıdaki bir grup düşmana hasar veren bir darbe ile sonuçlanacak. Ayrıca Winter Soldier ve müttefikleri için bir alan üzerinde bir gizleme alanı sağlayan Soldier Tech Nonsense adlı bir destek kahramanı ile donatılacak.

Onun saldırı kahramanlığı, Winter Soldier’ın karakter tarafından işaretlenmiş bir alanda büyük hasar vermek için bir hava saldırısı düzenlemesine izin verecek. En önemli ve güçlü yeteneği ise Protocol Override olacak ve 40 metrelik bir yarıçapta büyük hasar vererek saldırının vurduğu düşmanları suikast için işaretleyecek.

Winter Soldier, 29 Kasım’da Marvel’s Avengers’a gelecek.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.