Marvel’s Midnight Suns Hulk’u Tanıttı (Video)

0 13

Bugünki makalemizde sizlere Marvel’s Midnight Suns Hulk’u Tanıttı (Video) ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Marvel’s Midnight Suns Hulk’u Tanıttı (Video) ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Firaxis, son canlı yayınında Marvel’s Midnight Suns hakkında yeni ayrıntılar deklare etti. Yayıncı, son öykü görevinden ilkin kullanılabilir hale gelen son oynanabilir karakter olarak Hulk’u onayladı. Kahramanın temel deposu ‘Hiddet’ olacak; her hasar aldığında, hasarını artıran bir Hiddet puanı kazanacak.

Hiddet ölçer dolduğunda, tüm yeteneklerinin verdiği hasar artacak. Saldırıları ve Kahramanlık kabiliyetlerini kullanmak, Hiddet harcayacak ve bir çok yeteneğin yüksek bir Kahramanlık maliyeti olacak. Onu Doctor Strange, Nico ve Spider-Man benzer biçimde Kahramanlık kabiliyetlerine odaklanan bir karakter olarak tanımlamak yanlış olmaz sadece en mühim fark ise ‘Hiddet’ olacak.

Marvel’s Midnight Suns: Hulk Kabiliyetleri

Doğal ki Hulk’un saldırıları inanılmaz aşama kuvvetli olacak. Smash, sersemletme uygularken Thunderclap, bir hattaki tüm düşmanları sersemletecek ve geri püskürtebilecek. Challenging Roar, düşmanlarla alay edecek ve Hulk’u hedef alan her düşman için bir Hiddet kazandıracak. Seismic Slam, bir alandaki her düşmana büyük hasar vererek hasar verecek.

Firaxis, New Game Plus hakkında da ayrıntılar verdi. Arkadaşlık seviyeleri aktarılacak sadece karakter seviyeleri aktarılmayacak, bu da tüm harekatı Hulk ile 1. seviyede tekrardan deneyimlemenize olanak tanıyacak. Her kahraman için bireysel Arkadaşlık seviyelerinin yanı sıra, bir Ekip Arkadaşlık Seviyesi bulunacağını hatırlatalım. Daha çok kahramanla dost oldukça, daha çok bonus kazanacaksınız.

Marvel’s Midnight Suns, 2 Aralık‘ta Xbox Series X/S, PS5 ve PC için çıkış meydana getirecek. Oyunun lansman fragmanını bu içeriğimizden seyredebilirsiniz.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.