Marvel’s Midnight Suns Lansman Fragmanı Yayınlandı

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Marvel’s Midnight Suns Lansman Fragmanı Gösterildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Marvel’s Midnight Suns Lansman Fragmanı Gösterildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Firaxis Games, Marvel’s Midnight Suns için resmi lansman fragmanını yayınladı. Çıkış yapması heyecanla beklenen RPG oyunu, hem Firaxis Games’in oyun tasarımında hem de Marvel genişletilmiş evreninde yeni bir adımı temsil ediyor. Marvel’s Midnight Suns, Marvel’ın fazlaca daha karanlık ve doğaüstü bir yanı keşfetmeyi sağlayacak.

Oyuncular, master Chthon’u çağıran Lilith‘in izini sürmek ve onu durdurmakla görevli gizemli Hunter olarak oynayacak. Oyun oldukça genişletilmiş karakter ekibine haiz. En bilindik favorilerden, oldukça azca malum kahramanlara kadar geniş bir evren bizi bekliyor olacak. Lansman fragmanına bir göz attığımızda ise kasvetli bir hava ile karşılaşıyoruz.

Marvel’s Midnight Suns 2 Aralık’ta Geliyor

Fragmanda Doctor Strange’in Sanctum Sanctorum‘u Lilith tarafınca hain bir ayin için çalınıyor. Doctor Strange ve diğerlerinin çabalarına karşın The Mother of Demons Lilith, esrarengiz karargahı yok ederek dünyanın geri kalanını cehenneme dönüştürüyor. Hunter, istilacı iblislerin dalgasını durdurmaya ve Lilith’in kıyameti getirme planına son vermeye çalışıyor.

Spider-man, Wolverine, Hellrider ve Blade şeklinde adlar fragmanda görülüyor. Marvel’s Midnight Suns 2 Aralık’ta çıkış meydana getirecek. İnceleme ambargosu bugün itibariyle kalkacak ve böylece oyun hakkında daha çok informasyon açıklanacak. Oyun PC, PS5 ve Xbox Series X/S için 2 Aralık’ta gelecek sadece PS4, Switch ve Xbox One sürümleri daha geç çıkış meydana getirecek.

Oyunun sistem gereksinimlerine buradan ulaşabilirsiniz.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.