Microsoft ‘The Elder Scrolls 6 Çıkış Tarihi’ Ortaya Çıkarttı

0 12

Bugünki makalemizde sizlere Microsoft ‘The Elder Scrolls 6 Çıkış Zamanı’ Ortaya Çıkarttı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Microsoft ‘The Elder Scrolls 6 Çıkış Zamanı’ Ortaya Çıkarttı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Elder Scrolls 6 çıkış zamanı hakkında mühim bilgiler edindik. Resmi belgelere nazaran, Birleşik Krallık hükümetinin The Elder Scrolls 6’nın ne vakit yayınlanacağını bilmesi mümkün. İlk olarak 2011’de çıkan Skyrim’in uzun ömürlülüğü göz önüne alındığında, birçok insanoğlunun uzun süredir devam eden Bethesda serisindeki bir sonraki oyun için sabırsızlandığı kati.

Aslen, The Elder Scrolls 6 hala ön yapım aşamasında olabilir ve Bethesda, çeyrek asırdır ilk yeni fikri mülkiyeti olan Starfield’ın son rötuşları üstünde çalışırken, Todd Howard ve ekibi TES6 güncellemelerini ele alacak. Bu aşamada hakkaten her insanın yapabileceği tek şey beklemek sadece bazı hükümet yetkililerinin bu tür detayları esasen öğrenmiş olması tamamen mümkün.

The Elder Scrolls 6 Çıkış Zamanı Ne Süre?

PCGamesN tarafınca fark edilen UESP’den gelen bir gönderiye göre, Birleşik Krallık hükümetinin internet sayfasına yüklenen bir belge, Rekabet ve Piyasa Kurumu’nun (CMA) Microsoft ve Activision Blizzard birleşmesi hakkında soruşturmasını özetledi. Şu anda Microsoft şemsiyesi altındaki bazı “orta ölçekli” oyunların tartışıldığı belirli bir bölümün altında, oyunun The Elder Scrolls 6 çıkış zamanı bilgisini görüyoruz.

Bu, uzun süreden beri beklenen RPG’nin lansman tarihinin açıklandığını sadece halka canlı yayınlanmadan ilkin açıkça kaldırıldığının mühim bir kanıtı. Bununla beraber, bu tarihin ne olabileceği kimsenin tahmininde bulunmaz.

Geçen yıl, Xbox başkanı Phil Spencer, The Elder Scrolls 6’nın Fable 4’ten sonrasında geleceğini söylemiş oldu sadece Fable 4’ün bile çıkış yapmasına hemen hemen 3-4 yıl bulunduğunu biliyoruz.. Bunu akılda tutarak ve bilhassa Skyrim artık 11 yaşlarında olduğundan, bazıları için bu bekleyiş fazlasıyla sinir bozucu olacak.

Bethesda TES6 için bir tanıtım fragmanı yayınladı sadece bu 2018’deydi ve o zamandan beri oyun hakkında neredeyse hiçbir şey söylenmedi. Geliştirici Starfield’ı gelecek yıl piyasaya sürdüğünde, TES6 ile ilgili ayrıntılar gelecek ve o vakit Elder Scrolls 6 çıkış tarihini öğrenmeyi umuyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.