Minecraft 1.19.3 Tanıtıldı: Çıkış Tarihi Açıklandı

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Minecraft 1.19.3 Tanıtıldı: Çıkış Tarihi Açıklandı ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Minecraft 1.19.3 Tanıtıldı: Çıkış Tarihi Açıklandı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Minecraft 1.19.3 çıkış tarihi, popüler oyun için bir sonraki güncellemenin habercisi ve bununla birlikte bazı yararlı değişiklikler ve hata düzeltmeleri de getirecek. Bu yamanın geliştirilmesiyle ilgili haberleri bekleyen hayranlar, artık güncellemeyi yayın öncesi formda deneyebileceklerini bilmekten memnun olacaktır. Ayrıca, tam sürüm için çıkış tarihi de belli oldu.

Bu aşamada çoğu oyuncu, en iyi Minecraft modlarından kaçınma eğiliminde olanlar ve sadece resmi içeriğe bağlı kalmayı tercih edenler için oyunu yeniden canlandırmaya yardımcı olacak yeterince yeni mekanikler getirecek olan Minecraft 1.20 güncellemesinin yayınlanmasını dört gözle bekliyordu. Dev güncelleme öncesi 1.19.3’te birçok değişim getirecek.

Minecraft 1.19.3 Güncelleme Notları

Minecraft 1.19.3’ün çıkış tarihi 6 Aralık 2022 olarak belirlendi. Köylülerin suda doğru şekilde yol bulamaması veya bazı hayvan sakinleştirme hareketlerinin biraz bozuk olması gibi şeylerle karşılaşıyorsanız, bu sorunların tümü düzeltildi. Bununla birlikte, en büyük değişim ise yeni varlık alt yüklem türleri olarak açıklandı. Bu temelde, harita oluşturucuların bazı Minecraft moblarının rengini kontrol etmesini kolaylaştıracak.

Bu güncellemeyle, 1.20 güncellemesine biraz daha yaklaşacağız, bu da güncellemenin başlığının yanı sıra devasa güncellemeden ne bekleyebileceğimize dair daha fazla bilgi almaya da bir adım daha yaklaştık demek. Şimdilik birçok sorunu gideren Minecraft 1.19.3 güncellemesi, hatalardan bıkan oyuncular için ilaç gibi gelecek.

Bu arada, neden en iyi Minecraft Türk sunucularında biraz zaman geçirip sevdiğiniz oyunun keyfini çıkarmanın yeni bir yolunu bulabilecek misiniz diye bakmıyorsunuz? Makalede bir grup listeledik, dilediğinize göz atabilirsiniz!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.