Modern Warfare Kaçırılmayacak Bir Fiyata Düştü

0 16

Bugünki makalemizde sizlere Modern Warfare Kaçırılmayacak Bir Fiyata Düştü ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Modern Warfare Kaçırılmayacak Bir Fiyata Düştü ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

CAll of Duty: Modern Warfare, Battle.net‘te yapılan Black Friday indirimleri ile en ucuz seviyelerine indi. Çıkış yaptığı ilk günlerde seriyi özüne döndüren ve hayranlarını sevindiren oyun 599 TL’den çıkış yapmıştı.

Bugün itibarıyla tam yüzde 67 indirime giren Modern Warfare, 197 TL‘ye düştü! Çıktığı dönemde ortalığı kasıp kavuran FPS oyununun ikincisi geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüldü ve satış rekorları kırdı ancak ülkemizde 1.099 TL’den satışa sunularak hem bizleri hem de cüzdanlarımızı üzdü. Sunucuları hala dolu olan ilk oyunu bu fiyata düşmüşken deneyimlemek isteyebilirsiniz.

Modern Warfare ve Activision Birçok Oyunu İndirimde

Battle.net Black Friday İndirimleri kapsamında Call of Duty serisinden birçok oyun ve daha başka Activision Blizzard yapımları da indirime girdi. Örneğin, Call of Duty Vanguard yüzde 50 indirim ile 299 TL’den satılırken, Black Ops 4 ise yine 197 TL’ye düştü.

Call of Duty oyunlarını bir kenara bırakırsak, hem Premium Battle Pass hem de 2000 OW Coin içeren Overwatch® 2: Watchpoint Pack ise 399 TL’den 299 TL’ye düştü. Bunun yanı sıra, Diablo II: Resurrected ise 399 TL yerine 199 TL’den satışa sunuldu. Serinin son oyunu olan Diablo 3 ise yalnıca 99 TL’den satılırken kaçırılmaması gereken oyunlardan bir tanesi.

Call of Duty: Modern Warfare ve diğer birçok Activision-Blizzard oyununu içeren Black Friday İndirimlerinin tümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.