Monster Hunter Mobile Duyuruldu!

0 16

Bugünki makalemizde sizlere Monster Hunter Mobile Duyuruldu! ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Monster Hunter Mobile Duyuruldu! ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Capcom, mobil platformlar için yeni bir Monster Hunter Mobile oyunu duyurdu. Bu oyun Pokemon Unite, Call of Duty: Mobile ve yakında çıkacak olan Honor of Kings: World’ü geliştiren TiMi Studio Group ile birlikte geliştirilecek.

Timi, oyunun şu anda geliştirme aşamasında olduğunu doğruladı ancak henüz bir çıkış tarihi haberi açıklanmadı. Aslında, oyunhakkında hala bilmediğimiz çok şey var desek yanlış olmaz. Stüdyo, yaklaşmakta olan mobil oyunun, “oyunculara istedikleri zaman ve her yerde istedikleri gibi avlanma özgürlüğü vermek amacıyla ” geliştirildiğini belirtti.

Monster Hunter Mobile’ın Kendi Tarzı Olacak

Hala oldukça belirsiz olsa da, bu açıklama, oyunun daha küçük donanımlara yönelik bir yaklaşım için Monster Hunter Rise‘ın büyük dünya yaklaşımından bir adım uzaklaşacağını gösteriyor ki yeni şeyler deneyen oyun firmalarını her zaman takdir ediyoruz.

Elbette, bu ilk Monster Hunter Mobile denemesi değil. Monster Hunter Stories’in bir mobil sürümü mevcut. Monster Hunter Freedom Unite ve Riders gibi oyunlar da mevcut ancak pek başarılı oldu diyemeyiz. Timi ile birlikte, bu son girişimin biraz daha uzun ömürlü olmasını umuyoruz. Şu anda mobil oyun hakkında çok az bilgi mevcut olsa da, daha fazla özellik duyurulduğunda sizi bilgilendireceğimizden emin olabilirsiniz.

Capcom ayrıca Monster Hunter Rise’ı geliştirmeyi bırakmadı ve bu ay Sunbreak sahipleri için üçüncü ücretsiz büyük güncelleme yayınlanacak. Yeni canavarları henüz açıklanmadı ancak yönetmen Yoshitake Suzuki, görevlere seviye ayarlama getireceğini doğruladı. Güncelleme, takım arkadaşlarıyla daha az ceza gerektiren zorluklarla oynamaya izin verecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.