Monster Hunter Rise Game Pass’e Geliyor!

0 9

Bugünki makalemizde sizlere Monster Hunter Rise Game Pass’e Geliyor! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Monster Hunter Rise Game Pass’e Geliyor! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Monster Hunter Rise, Capcom için bir başka hit. Ana hat Monster Hunter oyunlarındaki altıncı giriş, Nintendo Switch’te iki haftadan kısa bir süre içinde beş milyon birim sattı ve bu senenin başlarında Steam vesilesiyle PC’de piyasaya sürüldükten sonrasında, bu satışlar Ağustos’a kadar 11 milyonun üstüne çıktı.

Monster Hunter Rise’ın 20 Ocak‘ta PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve hem PC hem de Xbox Game Pass’te piyasaya sürüleceğini söyleyen Insider Gaming’den Tom Henderson yardımıyla yaklaşmakta olan PlayStation ve Xbox sürümleri hakkında birçok informasyon edindik. Oyunun yeni nesil konsol sürümleri “4K 60 FPS” ve “3 Boyutlu Uzamsal Ses” içerecek.

Monster Hunter Rise 20 Ocak’ta Game Pass’te!

Bu öğleden sonrasında, rahat bir hata benzer biçimde görünen bir nezaket yardımıyla ilk resmi onayımızı aldık. Xbox’ın Almanya’daki Twitter hesabı, Monster Hunter Rise’ın Xbox ve Game Pass’e 20 Ocak’ta geleceğini doğrulayan bir gif yayınladı. Bu gönderi o zamandan beri silindi sadece Gematsu bizim için süratli bir halde ekran görüntüsü almayı başardı.

Hem Henderson hem de Gematsu, 8 Aralık’ta yayınlanacak olan The Game Awards 2022’de gerçek bir duyurunun yapılabileceğini bildirdi.

Ek olarak bu ayın başlarında onaylanan yaklaşan Monster Hunter mobil oyunu hakkında daha çok haber de alabiliriz. Capcom, PUBG Mobile, COD Mobile ve Honor of Kings benzer biçimde oyunlar yapma mevzusunda kapsamlı deneyime haiz olduğu bir platform olan mobil cihazlar için yepyeni bir Monster Hunter oyunu oluşturmak suretiyle Tencent’in Timi Studio ile ortaklık kurdu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.