Moonbreaker Astra’s Story Güncellemesi Çıktı: Neler Var?

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Moonbreaker Astra’s Story Güncellemesi Çıktı: Neler Var? ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Moonbreaker Astra’s Story Güncellemesi Çıktı: Neler Var? ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Subnautica serisiyle tanınan ve 2021’de Cenup Koreli video oyunu geliştiricisi Krafton tarafınca satın alınan Unknown Worlds Entertainment, Erken Erişim oyunu Moonbreaker için içerik güncellemeleri yayınlamaya devam ediyor. Bugün çıkan Astra’s Story, yeni Cholek Excavation Site haritasını, oyunun Tales From The Reaches podcast serisinin üçüncü bölümünü ve daha fazlasını içeriyor.

Oyuncular artık Moonbreaker’ın Cholek Culture’a dayalı ikinci haritası olan Cholek Excavation Site‘ta oynayabilirler. Cholek Excavation Site, Cholek tarafınca yapılmış devasa, görkemli heykellerinden oluşan bir koleksiyona haiz. Gözleri güzel, adı ve kıymeti bilinmeyen cilalı mor kıymetli taşlardan olan bu heykeller, Cinder için kazı icra eden bir Smuggler ekibi tarafınca ortaya çıkarıldı.

Astra’s Story, Moonbreaker’a Yeni Bir Harita Ekliyor

Astra’s Story güncellemesi, yazar Brandon Sanderson’ın yarattığı evren ve karakterler hakkında daha çok data edinmek isteyen oyuncular için Moonbreaker: Tales From The Reaches dinletisinin üçüncü bölümünü sunuyor. Isterseniz, oyun içinde yada Spotify ve Apple Podcasts benzer biçimde dijital platformlarda dinleyebilirsiniz. Yamada öne çıkan bir öteki yenilik de boyama çalışmalarını oyun içinden direkt olarak toplumsal medyada paylaşılabilme özelliği oldu.

Deneyimleyen okurlarımızın bileceği suretiyle sıra tabanlı strateji oyunundaki ekiplerinizi ustalaşmış dijital boyama araçları ile kişiselleştirebiliyorsunuz. Öyleki ki, Boyaları, gerçek bir plastik yada minyatür üstüne uyguluyor benzer biçimde hissediyorsunuz. Oyuncular, Astra’s Story güncellemesi ile minyatür boyama kabiliyetlerini toplumsal medyadaki dostlarıyla direkt oyun içinden paylaşabilecekler.

İçerik güncellemesi ile alakalı öteki ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz. Ek olarak oyun ile alakalı görüşlerimizi öğrenmek için Moonbreaker araştırma yazımıza da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.