Mortal Shell Xbox Game Pass’e Geri Döndü

0 0

Bugünki makalemizde sizlere Mortal Shell Xbox Game Pass’e Geri Döndü ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Mortal Shell Xbox Game Pass’e Geri Döndü ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Tertipli olarak kitaplığındaki oyunları yenileyen Xbox Game Pass, geçtiğimiz senenin kasım ayında kaldırdığı Mortal Shell‘i tekrardan platforma dahil etti. Bir buçuk aylık aradan sonrasında tekrardan üyelere sunulan aksiyon rol yapma oyunu, Epic Games’in Noel’de verdiği parasız oyunlardan biriydi. Cold Symmetry tarafınca geliştirilen RPG, Steam‘de 49 TL şeklinde oldukça düşük bir fiyata satılıyor.

Dark-Souls’tan esin alan Mortal Shell; grafikleri, karakter tasarımları, atmosferi ve tabanca kullanım hissiyatı şeklinde unsurlarıyla beğeni topladı. Oyundaki boss dövüşleri oldukça zorlayıcı olduğundan zırhınızı ve silahlarınızı uygun şekilde yükseltmeniz gerekiyor. Korkulu düşmanlarla yüzleşirken, gizli saklı mukaddes bölgeleri keşfediyor ve esas amacınız doğrultusunda ilerliyorsunuz.

Mortal Shell Xbox Game Pass’te

Eğer etken bir Game Pass üyeliğiniz var ise, Mortal Shell‘i ücretsiz bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. Microsoft, geçtiğimiz gün açık dünya hayatta kalma türündeki Stranded Deep‘in abonelik hizmetine eklendiğini açıklamıştı. Ek olarak Persona 3 Portable ve Persona 4 Golden öteki platformlarla beraber 19 Ocak’ta Game Pass’te piyasaya çıkıyor. Bigün sonrasında ise Capcom imzalı Monster Hunter Rise gelecek.

Bu yapımları, 31 Ocak’ta Age of Empires 2: Definitive Edition ve Inkulinati takip edecek. Game Pass ocak oyunlarının tamamı hemen hemen duyurulmadı, sadece gelecek günlerde açıklanmasını bekliyoruz. Ayrıca 15 Ocak itibarıyla platformdan 5 oyun ayrılıyor. Bu yapımlar içinde The Anucrusis, Nobody Saves The World, Trigger Happy Havoc, Windjammers 2 ve Pupperazi bulunuyor.

İlgili Yazılar

2023’te Sunulacak Xbox Game Pass Oyunları

Reklam Destekli Ucuz Xbox Game Pass Üyeliği Geliyor

Valorant Game Pass’te: Riot Hesabı Xbox’a Iyi mi Bağlanır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.