Need for Speed Unbound Fiyatı Konsollar İçin Belli Oldu

0 15

Bugünki makalemizde sizlere Need for Speed Unbound Fiyatı Konsollar İçin Belli Oldu ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Need for Speed Unbound Fiyatı Konsollar İçin Belli Oldu ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Ekim ayında yayınlanan etkileyici bir fragmanla tanıtılan Need for Speed Unbound, önümüzdeki ay PC ve konsollar için piyasaya sürülecek. Criterion Games tarafından geliştirilen yarış oyununun Steam‘deki fiyatı daha önce açıklanmıştı. Unbound’u bilgisayarlarında oynamak isteyen kullanıcıların en az 1.200 lirayı gözden çıkarmaları gerekiyor. İçinde çeşitli avantajların yer aldığı Palace Edition ise 1.400 liradan satılıyor.

Bugün itibarıyla Need for Speed Unbound‘un konsollardaki ön sipariş fiyatı da netlik kazandı. 2 Aralık’ta çıkacak oyun, PS Store ve Xbox Store’da 1.400 liradan listeleniyor. Eğer aktif bir EA Play üyeliğiniz varsa, yüzde 10 (140 TL) tasarruf edebilirsiniz. Palace Edition için belirlenen tutar ise 1.600 lira. Yurt dışında 70 dolara satılan bir oyunun ülkemizde bin liranın üzerinde bir etikete sahip olması gerçekten moral bozucu. Ayrıca yayıncı Electronic Arts’ın yerel fiyatlandırmaya gitmemesi de oyuncuların sinirlerini epey bozacaktır.

Need for Speed Unbound Fiyatı Üzdü

EA dışında Sony, Ubisoft ve Activision gibi firmalar, AAA segmentindeki oyun fiyatlarını 60 dolardan 70 dolara çıkarma kararı almıştı. Özellikle gelecek yılın başlarında ve sonrasında çıkacak büyük yapım oyunların çoğu artık eski nesil konsollarda bile daha pahalıya mal olacak. 1.400 liralık Need for Speed Unbound bunun son örneği olarak karşımıza çıktı. Ne yazık ki, fiyat artışından en çok Türkiye gibi parası değer kaybeden ülkeler etkilenecek.

Yeni NFS oyunu PC’de HDR10, VRR ve DLSS gibi görüntü teknolojilerini destekliyor. Bu sayede oyuncular daha yüksek kara hızları ve çözünürlüklerle oyunu deneyimle şansı yakalayacaklar. Need for Speed Unbound, 2 Aralık‘ta PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC platformları için piyasaya sürülecek.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.