Need for Speed Unbound Yüzde 40 İndirime Girdi!

0 9

Bugünki makalemizde sizlere Need for Speed Unbound Yüzde 40 İndirime Girdi! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Need for Speed Unbound Yüzde 40 İndirime Girdi! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Need for Speed Unbound indirime girerek herkesi şaşırttı. Need for Speed serisini tekrardan canlandırması amaçlanan oyunda, Burnout Paradise’ın yapımcıları Criterion Games yarış oyununu köklerine geri döndürdü ve Unbound’u oldukça mükemmel bir oyuna dönüştürdü.

İlk araştırma notlarının tümü pozitif olduğundan, Need for Speed Unbound’un çıkışından iki hafta sonrasında Xbox’ta yüzde 40 indirime girmesi büyük şaşkınlık yarattı. Normalde Standart sürümünün fiyatı 1.399 TL oyun, 839 TL’ye düştü! Ek olarak, Palace Edition adlı sürümü almak istiyorsanız, 1.599 TL’den 959 TL benzer biçimde bir fiyata düştüğünü belirtelim.

Need for Speed Unbound Xbox’ta İndirimde

Steam, Epic, PlayStation ve hatta EA’in kendi mağazası herhangi bir indirim sağlamadığından, bu büyük indirim yalnızca Xbox ile sınırı olan. Steam’in kış indirimi gelecek hafta başlamış olacak, bundan dolayı o süre yeni bir indirim fiyatı görebiliriz sadece şimdilik Need for Speed Unbound’u ucuza alabileceğiniz tek yer Xbox olacak.

Steam Charts‘ın 14.000’e ulaşan en yüksek oyuncu sayısı yardımıyla Unbound’un başarısı hakkında genel bir düşünce edinebilmemize karşın oyunun başarısız olup olmadığı hemen hemen belli değil. Evet, 14.000 anlık oyuncu birazcık azca gözükse de, Need for Speed geleneksel olarak konsol merkezli bir seri olduğundan bir çok oyuncunun oyunu konsoldan oynadığını tahmin ediyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.