Netflix, 3 Yeni Mobil Oyun Yayınladı

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Netflix, 3 Yeni Mobil Oyun Yayınladı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Netflix, 3 Yeni Mobil Oyun Yayınladı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Netflix, kataloğuna üç yeni mobil oyun ekledi. Rogue Games’in öne çıkan oyunu Hello Kitty Happiness Parade, en fazla üç oyuncunun sokakta dans ederken bozuk para toplamış olduğu ve eğlenceden nefret eden Kuromi’yi engellemeye çalmış olduğu sempatik bir ritim oyunu. Anime estetikli grafikleri ile karmaşık olmayan, çerezlik bir oyun.

Bir öteki yeni yapım ise Neowiz’s Cats & Soup, sizi kedilerin çorba yapmasına destek olmak için görevlendirecek. Her neyse ki, bu oyun Overcooked benzer biçimde zor bir yapıda değil, yalnızca sizi rahatlatacak bir kolay yapım. Hello Kitti ve kediler ilginizi çekmediyse, Reign: Three Kingdoms, Çin’in Han hanedanlığının son dönemlerinde cenk ve politika yürüttüğünüz kart temalı bir cenk oyunu.

Netflix Mobil Oyunlarla Sınırı olan Kalmayacak

Öteki Netflix mobil oyunlarında olduğu benzer biçimde, yalnızca bir aboneliğe ve bir Android yada iOS aletine ihtiyacınız olacak. Peki, oyunların bu versiyonlarının öteki yapımlardan farkı ne? Firmanın sunmuş olduğu oyunlarda reklam ve uygulama içi satın alma yok. Kazanılacak içerik var ise, bunu yalnızca oyunu oynayarak kazanabiliyorsunuz.

Netflix, son aylarda oyun sektöründe oldukça daha emin bir hale geldi. Downwell and Her Story’nin yaratıcıları kataloğa katkıda bulunmuş oldu ve gösterim devi, Next Games (The Walking Dead) ve Night School Studio (Oxenfree) benzer biçimde geliştiricileri satın almanın yanı sıra kendi bünyesinde stüdyolar kurmaya başladı.

Şirket ek olarak, gişe rekorları kıran PC projelerinde çok da fazla farkı olmayan ipuçlarıyla mobilin ötesine geçeceğini de duyurdu. Oyun kesinlikle Netflix’e abone olmanın ana sebebi değil sadece oldukça geçmeden daha iyi bir teşvik haline gelebileceğini tahmin ediyoruz.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.