Netflix Dizisi Wednesday’den Bir Büyük Başarı Daha

0 7

Bugünki makalemizde sizlere Netflix Dizisi Wednesday’den Bir Büyük Başarı Daha ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Netflix Dizisi Wednesday’den Bir Büyük Başarı Daha ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Netflix, son zamanlarda gündemden düşmeyen Wednesday’in gösterim tarihindeki en popüler üçüncü dizisi bulunduğunu deklare etti. Dizi, 23 Kasım’da yayınlanmasından bu yana 752.52 milyon saat izlenme sayısına ulaştı. Jenna Ortega‘nın baş karakter olarak oynadığı Wednesday, Addams ailesinin minik kızına resmen yeni bir nefes getirdi. Başrol oyuncusu Ortega, oyunculuk başarısı ve dizideki kesitleriyle neredeyse her platformda popüler olmuş durumda.

Dizinin esas almış olduğu Wednesday karakteri ise, soğukkanlılığı ve ikonikliğiyle seyircileri resmen büyüledi. Addams Ailesi evrenini oldukça genişleten yapım, dışlanmışlık ve önyargı kavramlarını yıkarken bununla beraber katliam gizemine odaklanıyor. Kısacası dizi oldukça benzeri olmayan ve keyifli bununla beraber başarıya ulaşmış bir oyuncu ekibine haiz.

Wednesday’in Acayip Dansı Popüler Oldu

Dizinin 1. sezonu Netflix tarihinde 3. sırada yer alırken, tahmin edilmiş olduğu suretiyle ilk ikiyi Stranger Things 4. sürem ve DAHMER kapıyor. Stranger Things, en popüler orijinal Netflix dizilerinden biri ve platformun bu kadar popüler olmasının en büyük etkeni. DAHMER ise bu yıl oldukça büyük başarılar kazanarak, meşhur seri katilinin kan donduran hikayesiyle seyircileri resmen ekrana kilitledi.

Addams ailesini ele alan dizinin en sevilen kısımlarından biri ise, baş karakter Wednesday’in ürkütücü fakat bununla beraber acayip dansı oldu. Dans sahnesi binlerce şahıs tarafınca yine canlandırıldı ve toplumsal medyada milyonlarca şahıs tarafınca paylaşıldı.

Siz diziyi izlediniz mi? Eğer izlediyseniz dizi hakkında yorumlarınızı aşağıda emareniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.