Netflix’e Nike Training Club ile Fitness Videoları Geliyor

0 7

Bugünki makalemizde sizlere Netflix’e Nike Training Club ile Fitness Videoları Geliyor ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Netflix’e Nike Training Club ile Fitness Videoları Geliyor ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Netflix üyeleri, Nike Training Club derslerine parasız ulaşabilecekler. Popüler streaming platformu, Amerikalı spor giyim devi ile gerçekleştirdiği ortaklık yardımıyla online fitness videoları yayınlamaya başlamış olacak. Her Nike Training Club programında birden fazla bölüm var. Dersler iki grup halinde yayınlanacak. Bir kısmı 30 Aralık’ta kütüphaneye eklenecekken, kalan kısım ise 2023 senesinde sunulacak.

Kullanıcılara toplamda 30 saatlik Nike Training Club içinde ne olduğu takdim edilecek. Birinci derslik sertifikalı eğitmenler tarafınca verilen online spor dersleri, tüm fitness seviyelerine ve ilgi alanlarına yönelik antrenmanlarla beraber mevcut Netflix planlarının her birine eklenecek. Antrenman videolarına erişmek için Netflix‘te “Nike” araması yapmanız kafi olacak.

Nike Training Club Videoları Netflix’e Geliyor

Yeni senenin derhal öncesinde 30 Aralık‘ta yayınlanacak olan birinci grup dersler, toplam 46 bölüm içeren 5 değişik başlıkta sunulacak. Nike Training Club, iOS ve Android’de parasız indirebileceğiniz bir ustalaşmış fitness uygulaması. Nike’ın birinci derslik sertifikalı eğitmenleri tarafınca hazırlanan dersler; kuvvet antrenmanı, yoga ve yüksek yoğunluklu antrenmanlar dahil olmak suretiyle tüm fitness seviyelerindeki insanoğlu için bir takım seçenek sunuyor.

Netflix’te yayınlanacak Nike Training Club derslerinin başlıkları şu şekilde:

  1. Kickstart Fitness with the Basics (13 bölüm)
  2. Two Weeks to a Stronger Core (7 bölüm)
  3. Fall in Love with Vinyasa Yoga (6 bölüm)
  4. HIT & Strength with Tara (14 bölüm)
  5. Feel-Good Fitness (6 bölüm)

Daha çok ayrıntıya bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.