Netflix’in Yeni Filmi Troll Tüm Zamanlarda Zirveye Çıktı

0 9

Bugünki makalemizde sizlere Netflix’in Yeni Filmi Troll Tüm Zamanlarda Zirveye Çıktı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Netflix’in Yeni Filmi Troll Tüm Zamanlarda Zirveye Çıktı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Günümüzün en fazlaca tercih edilen dijital gösterim hizmeti olan Netflix, geride bırakmaya hazırlandığımız 2022 senesinde yüzlerce yeni film yayınladı. Bunların bazılarını, değişik ülke prodüksiyonları tarafınca çekilen İngilizce olmayan yapımlar oluşturdu. Yakın vakit ilkin gösterime giren Norveç yapımı Troll, sürpriz bir halde tüm zamanlar listelerini alt üst etmeyi başardı.

Alicia Vikander başrollü Tomb Raider’ı yöneten Roar Uthaug‘un imzasını taşıyan canavar filmi, İngilizce dışındaki en popüler film olarak Blood Red Sky’ı geride bıraktı. Böylece 2021’den beri ilk kez yeni bir film tahtı ele geçirdi. Netflix, 1 Aralık’ta gösterilen Troll’ün şimdiden 128 milyon saatten fazla izlendiğini deklare etti. Bu, geçen Temmuz’da çıkan Blood Red Sky’dan 18 milyon saat daha çok.

Troll, 128 Milyon Saatten Fazla İzlendi

Platformdaki içeriklerin popülaritesi, ilk 28 günde izlenen saat sayısına bakılırsa ölçülüyor. Kısaca Troll’ün liderliğini güçlendirmek için iki haftası daha var. Başrollerini Ine Marie Wilmann, Kim Falck ve Mads Sjøgård Pettersen’in paylaşmış olduğu Troll, dünya genelinde 93 ülkenin ilk 10 sıralamasında yer ediniyor.

Film, yalnızca bir halk efsanesi olduğuna inanılan devasa bir yaratığın, Dovre dağının derinliklerinde binlerce yıl mahsur kaldıktan sonrasında ortaya çıkmasını ve yoluna çıkan her şeyi yok ederek Norveç’in başkentine doğru ilerlemesini mevzu alıyor. Öte taraftan tüm zamanların en fazlaca izlenen Netflix filmi, Red Notice olmaya devam ediyor. Onu sırasıyla Don’t Look Up, Bird Box. The Gray Man ve The Adam Project izliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.