New World 2023 Yol Haritasını Paylaştı

0 9

Bugünki makalemizde sizlere New World 2023 Yol Haritasını Paylaştı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda New World 2023 Yol Haritasını Paylaştı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

New World’e gelen büyük değişimleri içeren 2023 yol haritası açıklandı. New World yakında transmog, ekipman seti deposu, 20 oyunculu gruplar, üretim seviyelerinde değişimler, bölge savaşları ve bazı sıkıntılı yeni PVE içerikleri alacak. Amazon Games’in oyunu, ilk senesinde büyük değişimler yapmış oldu ve tertipli olarak oyuncuların lansman esnasında yaşamış olduğu birçok problemi ele aldı.

New World‘ün piyasaya sürülmesinden bu yana gelen güncellemeler, oyunu mühim seviyede iyileştiren yeni içerikler, silahlar, etkinlikler ve yaşam kalitesi değişimleri getirdi. Netice olarak oyunda düzey atlamak daha süratli hale geldi. Ek olarak artık zanaat yapmak daha da kolaylaştı ve savaşlar daha daha akıcı hale geldi.

New World Sıkıntılı PVE Deneyimleri İçerecek

Oyuncuların şenlik ödüllerinde Winter Warrior’larla savaşmak için ekip oluşturabilecekleri kış etkinliği geri dönecek ve renkli dinlence dekorasyonları ve Brimstone Sands alanı da dahil olmak suretiyle birçok yenilik oyuna eklenecek. Uzun süreden beri en fazlaca talep edilen özelliklerden önde gelen bir transmog sistemi de oyuna eklenecek.

Yeni bir teçhizat seti depolama sistemi de içerecek olan New World, oyuncuların değişik amaçlar için birçok teçhizat seti içinde geçiş yapmasına izin verecek. Bununla beraber oyundaki üretim kademeleri de ayarlanıyor, böylece üretim istasyonunun seviyesi ne olursa olsun birçok tanım üretilebilecek.

Yeni sinematikler, yaşam kalitesi değişimleri, en sıkıntılı PVE oyuncuları için sıkıntılı bir Sandworm Elite Denemesi, dünyalar arası Outpost Rush kısa sürede gelecek yeniliklerden yalnızca birkaçı.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.