New World Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

0 7

Bugünki makalemizde sizlere New World Kısa Süreliğine Parasız Oldu! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda New World Kısa Süreliğine Parasız Oldu! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Amazon Games, New World’ün 19 Aralık’a kadar Steam’de ücretsiz bir şekilde oynanabileceğini deklare etti. Buna ek olarak, oyunun tüm sürümleri 5 Ocak 2023’e kadar yüzde 50 indirimle satın alınabilecek. Amazon Games, New World’ü Eylül 2021’de yayınlamıştı. Atlantik Okyanusu’ndaki kurgusal Aeternum adasında geçen oyun, kaynak toplamayı ve keşfedilmemiş toprakların kontrolünü sağlamayı amaçlayan bir MMORPG olarak piyasaya sürüldü.

Oyun beklentilerin aksine başarısız bir lansmana imza attı. Yetersiz oyun sonu etkinlikleri, para kopyalama hataları ve denge sorunları sonucunda birçok oyuncu, negatif tepkiler vermeye başladı. Oyun, Amazon’un Şubat 2022’de internasyonal olarak yayınladığı meşhur Lost Ark oyunu ile rekabet edemez hale geldi.

New World Yüzde 50 İndirime Haiz Olacak

Gene de, New World tamamen oynanamaz durumda değil. Bence MMO seviyorsanız bu oyuna talih vermelisiniz. Hatta Amazon’un, oyuncuları Steam’de oyunu oynaması için parasız yedi gün sonu etkinliği başlatması denemeniz için tam bir fırsat. 15 Aralık’tan başlayarak, oyuncular 19 Aralık’a kadar MMORPG oyununu ücretsiz bir şekilde deneyimleyebilecek.

Parasız hafta sonu süresince oyunu indiren oyuncular, kampanya süresi bittiğinde oyuna devam edemeyecek. Devam etmek isteyen oyuncuların oyunu fazladan satın almaları gerekecek. Her neyse ki bu mevzuda da şanslıyız zira oyunun tüm sürümleri 5 Ocak 2023’e kadar yüzde 50 indirimde olacak.

Sorunlu lansmanına karşın, oyunun hala etken bir fanatik kitlesi mevcut. Buna ek olarak, New World hala Steam genelinde karışık incelemelere haiz olsa da oyunun son incelemeler, oldukca daha pozitif oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.