New World Sunucuları Birleşiyor: Yeni Sunucuların Tam Listesi

0 14

Bugünki makalemizde sizlere New World Sunucuları Birleşiyor: Yeni Sunucuların Tam Listesi ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda New World Sunucuları Birleşiyor: Yeni Sunucuların Tam Listesi ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Oyuncu popülasyonunu sağlıklı bir seviyede tutmaya yardımcı olmak için New World‘ün eski sunucularını birleştirecek olan Amazon Games, birleştirilecek sunucuların listesini de paylaştı.

Uzun süredir oyunculara baştan başlama şansı vermek için tasarlanan New World Fresh Start Worlds‘ün lansmanının ardından, geliştiriciler artık nüfus değişimlerinin ışığında bazı eski sunucuları birleştirmenin yollarını aramaya başladı. Ayrıca Turkulon etkinliği, Şükran Günü sezonunu kutlamak için 1.7.2 güncellemesinin bir parçası olarak oyun içinde başladı.

New World Sunucu Birleşimleri Ne Zaman?

Eski sunucuların birleştirilmesi işlemi 18 Kasım TSİ 18.00‘da gerçekleştirilecek. New World sunucu listesinin son hali aşağıdaki birleşimlerden sonra değişecek. Amazon, bunların şu anda planlanan tüm birleşmeler olduğunu, ancak gelecekte daha fazlasının gerekli olup olmadığını izlemeye ve değerlendirmeye devam edeceğini de belirtti.

  • Orta Avrupa’da Thule, Caer Sidi ile Ishtakar, Abaton ile, Albraca, Nilfheim ile ve Jotunheim, Tupia ile birleşecek.
  • ABD’nin doğusunda Barataria ve Krocylea, Heliopolis’te birleşecek; ABD’de West Camelot, Aukumea ile birleşecek.
  • Güney Amerika, Lanka ve Apsu’nun Atlantis ile birleştiğini görecek.
  • Son olarak, Avustralya’da Agartha, Eridu ile birleşecek.

Ayrıca, 15 Kasım’da yayınlanan New World 1.7.2 güncellemesi, yukarıda bahsettiğimiz Turkulon etkinliğini de başlattı. Ayrıca, oyunun kullanıcı arayüzünde ince ayar yapan ve kilitlenme sorunlarını ele alan bir dizi güncellemenin yanı sıra bir dizi başka hata düzeltmeleri de yapıldı. Ayrıntılı güncelleme notlarına resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.