NFS Unbound’un 70 Şarkısı Ücretsiz Olarak Yayınlandı

0 6

Bugünki makalemizde sizlere NFS Unbound’un 70 Şarkısı Ücretsiz Olarak Yayınlandı ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda NFS Unbound’un 70 Şarkısı Ücretsiz Olarak Yayınlandı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Electronic Arts ve Criterion Games, NFS Unbound‘un müziklerini ücretsiz olarak yayınladı. A$AP Rocky, Charli XCX, Moksi ve Lexblaze, Pvris ve çok daha fazlasını içeren ve 69 şarkıdan oluşan çalma listesine Spotify‘dan ulaşabilirsiniz.

A$AP Rocky, NFS Unbound’da Takeover Scene etkinliklerine ev sahipliği yapan bir karakter olarak da oyunda yer aldı. Bunlar, esas olarak kişinin stilini sergilemek için sürüklenmeye, zıplamaya ve diğer kombinasyonlara odaklanan bir etkinlik biçimi olacak. Oyuncular ayrıca birlikte çalışabilecek ve Lakeshore City’de birlikte etkinliklere katılabilecek ancak bu konu tam detaylandırılmadı.

NFS Unbound Şarkıları Spotify’da Yayınlandı

Need for Speed Unbound, 2 Aralık’ta Xbox Series X/S, PS5 ve PC için çıkış yapacak. Oyuncuların yeterli puan kazanmak için farklı etkinlikleri ve zorlukları tamamlaması gereken yeni bir hikaye yapısı da oyunda yer alacak. Bu puanlar, The Grand’da destansı bir hesaplaşmayla sonuçlanan Haftalık Elemeler için kullanılacak.

Yarışları kazanarak “paha biçilmez” bir arabayı geri almakla ilgili bir hikaye de oyunda yer alacak. Tüm bunlar kulağa güzel geliyor ancak yurt dışında 70 dolardan çıkış yapan oyunun Steam‘de fiyatı 1.199 TL olarak belirlendi. Hatta NFS Unbound’un Palace Edition isimli özel versiyonunu satın almak isterseniz, 1.399 TL gibi bir parayı gözden çıkarmanız gerekecek.

İster yukarı paylaştığımız bağlantı ile direkt olarak Spotify’dan, isterseniz aşağıya eklediğimiz Twitter bağlantısından Need for Speed Unbound şarkılarına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.