One Piece Odyssey Ücretsiz Demo Sürümü Sunacak

0 4

Bugünki makalemizde sizlere One Piece Odyssey Parasız Demo Sürümü Sunacak ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda One Piece Odyssey Parasız Demo Sürümü Sunacak ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

One Piece Odyssey gelecek ay çıkış meydana getirecek ve Eiichiro Oda’nın meşhur mangasına dayanan Hasır Şapka Korsanları ile mangadan yarı bağımsız orijinal bir öykü sunacak. Satın almadan ilkin tecrübe etmek isteyenler için, 10 Ocak 2023‘te kayıtlı verilerin tam oyuna taşınabileceği parasız bir demo yayınlanacak.

Marineford ve Dressrosa adlı iki hikayeyi daha doğrulayan yeni bir fragman da gösterildi. İlki, Luffy’yi ve Impel Down’dan kaçan çeşitli kişilerin Ace’i infazdan kurtarmak için Marine HQ’ya gittiği büyük savaşı mevzu alacak. Beyazsakal Korsanları, Deniz Kuvvetleri ve Denizin Yedi Harp Lordu benzer biçimde birçok meşhur korsan tayfasının katılmış olduğu devasa savaşı deneyimleyebileceğiz.

One Piece Odyssey Açık Dünya Olacak

Dressrosa, mürettebatın Luffy’nin çocukluk arkadaşı Sabo’ya ve eski bir Shichibukai üyesi ve yeraltı komisyoncusu olan Doflamingo’ya karşı Trafalgar Law’a yardım etmiş olduğu senaryoyu mevzu alacak. Ek olarak, Water Seven ve Alabasta Kingdom bölümlerinin de oyunda yer alacağını biliyoruz sadece mangaya ne seviyede bağlı kaldıkları hemen hemen net olarak açıklanmadı.

Standart sürüme ek olarak oyun, temel oyunun kendisini, oyun içi eşyalar, aksesuarlar, fazladan para birimi, gelecek ek paketlere parasız erişim ve ön sipariş bonuslarını içeren bir Digital Deluxe Edition ile de piyasaya sürülecek. Standart sürüm 719 TL olarak ön siparişe açılırken, Digital Deluxe Edition satın almak isterseniz 999 TL ödemeniz gerekecek.

One Piece Odyssey, 13 Ocak 2023‘te dünya genelinde Xbox Series X/S, PC, PS4 ve PS5 için çıkış meydana getirecek. Oyun, tamamen açık dünya ve RPG deneyimi sunacak. Seride bunu meydana getiren ilk oyun da gene Odyssey olacak. Oyun çıkış yapana kadar daha çok detay için bizi takip etmeye devam edin!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.