OnePlus 11’in Görünümü ve Özellikleri Ortaya Çıktı

0 8

Bugünki makalemizde sizlere OnePlus 11’in Görünümü ve Özellikleri Ortaya Çıktı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda OnePlus 11’in Görünümü ve Özellikleri Ortaya Çıktı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

OnLeaks, OnePlus 11‘in yüksek çözünürlüğünde olan CAD görüntülerini paylaştı. Görüntüler, telefonun üç sensör, bir LED flaş ve Hasselblad markası içeren dairesel bir kamera adası ile güncellenmiş bir kamera modülü tasarımına haiz olacağını ortaya çıkardı.

OnLeaks daha ilkin OnePlus’ın bir sonraki amiral gemisine ‘OnePlus 11 Pro’ adını vereceğini iddia etse de, son olarak sızıntı, OnePlus’ın telefon için ‘Pro’ ibaresini kullanmayacağını gösterdi. İsim değişikliğine karşın telefon, önceki sızıntılarda görülen tasarımın aynısını taşıyacak. Ekteki resimde de görebileceğiniz benzer biçimde akıllı telefon, sol kenardan akan güncellenmiş dairesel bir kamera adasına haiz olacak.

OnePlus 11 Teknik Özellikleri

OnePlus 11’in görünümü, güç düğmesinin yanı sıra sol kenarda bir uyarı kaydırıcısının varlığını da doğruladı. Ek olarak, OnePlus’ın bir sonraki amiral gemisi için siyah ve yeşil renk gruplarını kullanacağını da onayladı.

OnePlus, OnePlus 11’in Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisini kullanacağını doğrulasa da, şirket hemen hemen kalan özellikleri ve lansman tarihini açıklamadı. Sadece önceki sızıntılar, cihazın 6,7 inç 120Hz QHD+ AMOLED ekrana, seramik gövdeye, 16 GB’a kadar RAM’e ve 256 GB’a kadar UFS 4.0 depolamaya haiz olacağını ortaya çıkarttı.

Üçlü kamera kurulumunda 50 MP ana kamera, 48 MP ultra geniş kamera ve 32 MP 2x telefoto kamera bulunacağı ve ön tarafta 16 MP öz çekim kamerasına haiz olacağı bildirildi.

Son sızıntılarda tespit edilen öteki mühim donanım özellikleri içinde 100 Watt kablolu süratli şarj destekli 5.000mAh batarya, ekran içi parmak izi tarayıcı, Wi-Fi 6E ve Bluetooth 5.2 yer ediniyor.

OnePlus muhtemelen önümüzdeki senenin başlarında Çin’de OnePlus 11’i duyuracak ve bunu önümüzdeki birkaç ay içinde internasyonal bir lansman takip edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.