OPPO Find N2 Özellikleri Belli Oldu

0 10

Bugünki makalemizde sizlere OPPO Find N2 Özellikleri Belli Oldu ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda OPPO Find N2 Özellikleri Belli Oldu ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

OPPO Find N2 özellikleri belli oldu. Katlanabilir akıllı telefonun ilk nesli olan Find N bir yıl ilkin piyasaya çıktı ve gerek tasarımı gerekse boyutlarıyla çokça beğeni topladı. OPPO, Samsung’un Ağustos ayında piyasaya sürülen Galaxy Z Fold4 ve Z Flip4 modellerine rakip olmak suretiyle tasarlanan ikili ile kapaklı bir kardeşle beraber Find N2 serisinin hazırlığına başladı.

OPPO‘nun yeni katlanabilir modelleri Find N2 ve Find N2 Flip’in özellikleri bugün sızdırıldı. İki model olarak piyasaya sürülecek katlanabilir akıllı telefon serisinin ikinci nesli ile kameralar kısmında büyük bir gelişim yaşanırken, her iki telefonun da işlemcileri güncellenecek. Doğal ki süratli şarj teknolojileri ve batarya boyutu da geliştirilecek.

OPPO Find N2 Özellikleri

Standart Find N2 ile başlarsak 48 MP ultra geniş açılı kamera, 32 MP yakınlaştırma lensi ve iki tane 32 MP öz çekim kamerası ile desteklenen 50 MP ana kameraya haiz olacak şekilde tasarlandı. Ana ekran 7.1 inç 120 Hz E6 AMOLED olurken, ikincil ekran 5.54 inç diyagonal boyut ile daha ufak olacak. Son olarak, 67 Watt süratli şarj yardımıyla 4520 mAh batarya ile gelecek.

OPPO Find N2 Flip, OPPO’nun Galaxy Z Flip4 alternatifi olacak ve MediaTek Dimensity 9000 Plus işlemci ile 50 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş lens ve 32 MP öz çekim kamerasına haiz olacak. Ana ekran 6.8 inç 120 Hz E6 AMOLED olurken, ikincil ekran ise 3.26 inç 60 Hz ekran olacak. Son olarak 44 Watt süratli şarj ve 4300 mAh batarya ile gelecek. Bu, Galaxy Z Flip4’ün 3700 mAh birimine bakılırsa büyük bir batarya pozitif yanları sağlayacak.

Ice Universe‘e bakılırsa OPPO Find N2 ve Find N2 Flip, bu ayın sonlarında Çin’de piyasaya sürülecek. Find N2 Flip’in Türkiye’de dahil olmak suretiyle dünya genelinde satılması umut ediliyor sadece Find N2 Çin pazarına hususi olarak kalabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.