Oyun Sektörü, Mobidictum Network Istanbul 2023’te Buluşuyor

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Oyun Sektörü, Mobidictum Network Istanbul 2023’te Buluşuyor ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Oyun Sektörü, Mobidictum Network Istanbul 2023’te Buluşuyor ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Eylül ayında, yoğun bir katılıma sahne olan Mobidictum Business Conference ile bir araya gelen oyun sektörü, 13 Ocak’ta Mobidictum Network Istanbul 2023 ile yeniden buluşuyor. Yeni yılın ilk etkinliğinde oyun geliştiricileri, yayıncılar, yatırımcılar ve servis sağlayıcıları yer alacak. 300 kişinin katılımıyla sınırlı tutulacağı açıklanan organizasyon, Point Hotel Barbaros’da gerçekleşecek.

Mobidictum’un organize edeceği Network Istanbul 2023, katılımcılara oyun sektörünün güncel durumu, gidişatı ve analizleri hakkında yapılan konuşmaların/panellerin yanı sıra, sektörün paydaşlarıyla konuşup kaynaşma şansı verecek. Bu sayede yeni ortaklıklar kurma fırsatı sağlayacak bir networking alanı oluşturulacak. Tüm katılımcılar networking alanında bistrolar, içecekler ve kokteyl yemekleri eşliğinde diğer katılımcılar ile sosyalleşebilecek.

Oyun Sektörü İçin 2023’ün İlk Etkinliği Olacak

14 Ocak’taki etkinliğin açılış konuşması, Mobidictum Kurucusu ve Genel Yöneticisi Batuhan Avucan tarafından yapılacak. Açılış konuşmasının ardından konuşmalar/paneller başlayacak ve etkinlik networking ile devam edecek.

Etkinlik alanı sahnenin bulunduğu bir alan ve networking/kokteyl alanı olmak üzere toplam iki bölümden oluşacak. Panellerin sona ermesinin ardından 19.00 – 21.00 arasında Professional bilet sahiplerine özel bir networking etkinliği olacak.

Etkinlikte Neler Konuşulacak?

Mobidictum Network Istanbul

Peki, Mobidictum Network Istanbul 2023’te neler konuşulacak? Etkinlikte, oyun sektörü her yönüyle ele alınacak. Katılımcılar, belirli kategorilere göre ayrılmış konuşma ve buluşma noktalarını deneyimleyebilecekler. Birçok konunun masaya yatırılacağı organizasyonda ana odak konular şunlar olacak:

  • PC
  • Mobil (casual – hyper-casual)
  • Konsol
  • AR – VR
  • Metaverse & Blok Zinciri & NFT

Mobidictum Network biletinizi kısa süreliğine earlybird koduyla yüzde 25 indirimle alabilirsiniz. Bu fırsat sadece ilk 100 biletle sınırlı. Basic ve Professional biletlerin sunduğu avantajları gözden geçirmek ve biletinizi hemen ayırtmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mobidictum Network’ten bir gün sonra yapılacak kariyer etkinliği Career in Games ise tamamen ücretsiz olacak. 14 Ocak’taki etkinlik oyun firmaları ile oyun sektöründe kariyer yapmak isteyen kişileri bir araya getirecek. Daha fazla bilgi için bu sayfaya gidebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.