Oyun Severlerin Gözdesi The Witcher Yeni Oyununu Açıkladı

0 26

Oyun Severlerin Gözdesi The Witcher Yeni Oyununu

The Witcher, yeni çıkaracağı oyunu açıkladı. Dünyaca ünlü The Witcer sersinin yeni oyunu geliyor. İşte serinin yeni oyununa dair detaylar.

Polonya merkezli bir oyun geliştiricisi şirket olan CD Projekt Red tarafından yeni bir oyun duyurusu yapıldı. Şirket tarafından The Witcher oyunu için yeni bir açıklama yapıldı. Bu duyuru ile de The Witcher serisinin yeni oyunu için geliştirme sürecinin başladığı ortaya çıktı. Oyun dünyasının en popüler ve en beğenilen serilerinden birisi olarak öne çıkan Witcher, milyonlarca oyuncu tarafından oynanan bir oyun olması ile ön plana çıkıyor. Yeni Witcher oyununa dair duyuru, oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden oyuncular ile paylaşıldı. Paylaşımda “Yeni Bir Hikaye Başlıyor” cümlesine yer verildi. Serinin en yeni oyunu Unreal Engine 5 ile geliştirilerek oyunculara sunulacak.

Witcher Serisinin Yeni Oyunu Duyuruldu

Witcher, oyun dünyasının en fazla sevilen oyunlarından birisidir. Oldukça sadık bir oyuncu kitlesine sahiptir ve milyonlarca insan tarafından oynanmış bir oyundur. Günümüzde halen etkileyici hikayesi ve sürükleyici oynanışı ile oynanmaya devam ediyor. Oyunun resmi Twitter hesabı olan WitcherGame isimli hesaptan bir gönderi paylaşıldı ve yeni oyunun geleceğinin duyurusu yapıldı. Bu gönderide aynı zamanda kara gömülmüş bir şekilde duran bir Witcher kolyesi görseli var. Görselde paylaşılan link, oyunun resmi internet sitesine yönlendiriyor. Burada yer alan metin ise serinin yeni oyunu için geliştirme sürecinin başladığına dair bir açıklama içeriyor. Aynı zamanda seri için yeni bir hikaye hazırlandığı da bildirildi.

Yeni The Witcher Oyunu Unreal Engine 5 ile Geliştiriliyor

Şirket tarafından oyuna ve Unreal Engine 5 ile geliştirme yapılacağına dair bir açıklama yapıldı. Bu kapsamda REDengine’den Unreal Engine 5’e geçiş yapıldığı belirtildi .Aynı zamanda Epic Games ile uzun süreli bir iş birliğine başlandığı ve bunun teknik geliştirme sürecini de kapsadığı açıklandı. Bu kapsamda oyun motorunun açık dünya konusunda daha uygun ve iyi hale gelmesi de hedefleniyor. Oyunun duyurusunun yapılması ile beklenti arttı. Ancak henüz net bir çıkış tarihi bilgisi yok.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.