Path of Exile: The Forbidden Sanctum Duyuruldu

0 9

Bugünki makalemizde sizlere Path of Exile: The Forbidden Sanctum Duyuruldu ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Path of Exile: The Forbidden Sanctum Duyuruldu ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Grinding Gear Games, oynaması ücretsiz aksiyon RPG oyunu Path of Exile‘a gelen bir sonraki genişleme paketini açıkladı. The Forbidden Sanctum, PC platformu için 9 Aralık; Xbox ve PlayStation için 14 Aralık tarihlerinde yayınlanacak. Bu arada, yeni genişletme paketine özel olarak hazırlanan bir duyuru fragmanı da yayınlandı.

Yayınlanmadan önce geliştirici, yeni genişlemeyi ayrıntılarıyla anlatmak için 1 Aralık TSİ 20.00’da Twitch’te bir canlı yayına ev sahipliği yapacak. Ardından, ZiggyD’nin stüdyo kurucu ortağı Chris Wilson ile yapacağı bir Soru-Cevap oturumu olacak. Yeni içerik ve Challenge League bir sır olsa da Grinding Gear Games, Lake of Kalandra ile ana oyuna uygulanmasının ardından tartışmalara neden olan Archnemesis’e geri dönüldüğünü doğruladı.

Path of Exile: The Forbidden Sanctum 1 Aralık’ta Tanıtılacak

Bu arada, Grinding Gear Games nihayet oyunun “Ruthless” başlıklı uzun süredir söylentilere konu olan zor mod versiyonunun varlığını resmen doğruladı. Fazlasıyla cezalandırıcı ve çok zorlu bir mod arayanlar, Ruthless Mode’un temel oyun döngüsünde kapsamlı bir dizi değişiklikle zorluğu maksimuma çıkarmayı hedeflediğini duyunca çok sevinecek.

Yukarıda bahsettiğimiz Ruthless modu ise genişleme paketi ile piyasaya sürülecek. Path of Exile 2‘ye gelince, 2022’de piyasaya sürülecek şekilde ayarlanmıştı. Ne yazık ki, COVID-19 salgını geliştirme sürecini etkiledi ve oyun artık 2023’te bir beta, ardından 2024’te PC için tam sürüm olarak çıkış yapacak. Önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntı için bizi takibe almayı unutmayın!YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.