Phasmophobia’nın Yılbaşı Güncellemesi Çıktı

0 8

Bugünki makalemizde sizlere Phasmophobia’nın Yılbaşı Güncellemesi Çıktı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Phasmophobia’nın Yılbaşı Güncellemesi Çıktı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Phasmophobia, korkulu hayaletlerle dolu bir korku oyunu ve Kinetic Games’in bu oyunu, birkaç yıl ilkin piyasaya sürüldüğünde muhteşem bir başarıya ulaştı. Bir tek genel olarak türün fanatikleri içinde popüler olmakla kalmadı, hem de birçok canlı yayında tertipli oynanan bir oyun haline de geldi.

Geçen yıl da gene bu dönemlerde bir yılbaşı güncellemesi gösteren oyun, Noel Baba şapkası takan bir hayalet avlamamıza izin veriyordu. Korku sevdalılarına öncelik veren bir oyun olan bu yapım, korkulu vakaları bir kenara bırakmamıza elde eden keyifli bir etkinlikle beraber son güncellemesinin detaylarını duyurdu.

Phasmophobia: Tempest Güncelleme Notları

Tempest olarak adlandırılan Phasmophobia için son olarak güncelleme, bazı hayaletlerde bir takım değişim ve hata düzeltmeleri getirdi. Bazı yeni hava efektleri, yenilenen sis efekti ve yeni grafik seçenekleri oyuna dahil edildi sadece güncellemenin en öne çıkan kısmı ise Yılbaşı Etkinliği oldu.

Etkinlik, tam olarak süre belirtilmemiş olsa da, Ocak ayına kadar devam edecek ve oyunculara bir kozmetik, bir kimlik kartı ve bir rozet kazanma şansı sağlayacak. Etkinlikle ilgili daha çok ayrıntıya oyunun içindeki ana menüdeki “Dinlence Etiketi” yazan yere tıklayarak ulaşılabilirsiniz.

Phasmophobia, erken erişim olmasına karşın daima tertipli güncellemeler aldı. Son zamanlardaki hususi güçlük ayarı, hayranlara oyun bölümlerini kendi tercihlerine ve tarzlarına gore ayarlama fırsatı verdi. Son birkaç yılda oyuna katılan ek hayaletler de oldu ve kısa süre ilkin geliştirici oyunu daha ürkütücü hale getirmekle ilgilendiğini söylemiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.