PlayStation Wrap Up 2022 Başladı: Oyun Karnenize Bakın!

0 6

Bugünki makalemizde sizlere PlayStation Wrap Up 2022 Başladı: Oyun Karnenize Bakın! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda PlayStation Wrap Up 2022 Başladı: Oyun Karnenize Bakın! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

PlayStation Wrap Up 2022, oyuncuların senenin en oldukça oynanan oyunlarının yanı sıra PlayStation’da o yılla ilgili öteki istatistikleri görmelerine olanak tanıyan ‘oyun karnesi’ olarak başlatıldı.

Siz de derhal PlayStation Wrap Up 2022‘yi ziyaret edebilirsiniz ve oyun karnenize göz atabilirsiniz sadece yoğun talep sebebiyle bazı hatalarla karşılaşabileceğinizin altını çizelim. Kısa süre içinde bu sorunların da çözüme kavuşmasını bekliyoruz.

PlayStation Wrap Up 2022 İstatistikleri

Hangi oyunu kaç saat oynadığınız ve kaç kupa kazandığınız şeklinde tüm detaylı istatistikleri ilgili sayfada bulabilirsiniz. Oyuncunun haiz olduğu PlayStation Plus oyunlarının yanı sıra, tüm bu istatistiklerin aslına bakarsanız PlayStation 5’in profil bölümünde bulunabileceğini de belirtmeden geçmeyelim.

Internet sayfası, kullananların en oldukça dinledikleri müzikleri kolayca paylaşılabilir görüntüler halinde harmanlayan ve her Aralık ayında toplumsal medyada popüler olan Spotify Wrapped ve Apple Music Replay benzeri bir sistem olarak gösterildi. Ayrıca, PlayStation Wrap Up 2022’yi tamamlayan oyuncular, Astro-Bot PSN profil resmi kazanacak.

PlayStation’ın senenin en büyük sürümleri içinde God of War: Ragnarök, The Last of Us Part 1 ve Horizon Forbidden West yer aldı.

PlayStation 4’ün Horizon Zero Dawn oyununun devamı olan Horizon Forbidden West, ilk büyük DLC genişlemesini gelecek yıl alacak. Burning Shores, oyuncuları Los Angeles, California’ya gönderecek. The Last of Us Part 1, bu senenin başlarında piyasaya sürülen PS5’in peşinden Mart ayında PC’ye gelecek.

Sony geçtiğimiz günlerde God of War: Ragnarök‘ün PlayStation tarihindeki en süratli satan birinci taraf oyunu bulunduğunu iddia etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.