Pokemon Benzersiz Yolculuklar Yeni Sezonuyla Netflix’te!

0 18

Bugünki makalemizde sizlere Pokemon Benzersiz Yolculuklar Yeni Sezonuyla Netflix’te! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Pokemon Benzersiz Yolculuklar Yeni Sezonuyla Netflix’te! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Merakla beklenen Pokemon Benzersiz Yolculuklar (Pokemon Ultimate Journeys) dizisinin ikinci kısmı, ocak ayında Netflix Türkiye‘de gösterime girecek. Ultimate Journeys, Pokemon animesinin 25. sezonu ve genel olarak Pokemon Journeys hikayesinin üçüncü sezonu olarak biliniyor. Yeni bölümler, Ash Ketchum ile Pikachu’nun yanı sıra oh ve Chloe’nin de Pokemon dünyasındaki maceralarını mevzu ediniyor.

Ash, Goh ve Chloe’yi her zamankinden fazla riskin beklediği Dünya Taç Giyme Serisi Turnuvası esnasında Ash, Pikachu ve Pokemon dostları yoğun bir eğitime giriyor. Bu sırada Goh, Mew projesinin üyesi olabilmek için birçok sıkıntılı sınavla savaşım ederken Chloe ve Eevee ise Eevee’nin evriminin izleyebileceği değişik yollar hakkında bir karara varmaya çalışıyor.

Pokemon Yeni Sezonu 6 Ocak 2023’te Geliyor

Pokemon Benzersiz Yolculuklar’ın ilk sezonu, 12 bölümden oluşuyordu. İkinci sezondaki maceraların da aynı bölüm sayısına haiz olmasını bekliyoruz. Şu anda Ash, Dünya Taç Giyme Serisi Turnuvası vesilesiyle dünyanın en iyi eğitmenlerine ve Şampiyonlarına meydan okumak için sıralamalarda yükselmeye çalışıyor.

Önceki sezonlarda, kahramanımızın sıkı bir halde antrenman yaptığını, öteki kuvvetli eğitmenlerle savaştığını ve ulusal sıralama sisteminde yavaş yavaş yükseldiğini gördük. Pokemon Journeys’in üçüncü sezonunun bir çok, Ash’in Galar ve dünya Şampiyonu Leon da dahil olmak suretiyle üst düzey rakiplerle yapmış olduğu savaşlar çevresinde dönecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.