Pokemon GO Sonbahar Etkinliklerinin Yeni Durağı İzmir Olacak

0 13

Bugünki makalemizde sizlere Pokemon GO Sonbahar Etkinliklerinin Yeni Durağı İzmir Olacak ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Pokemon GO Sonbahar Etkinliklerinin Yeni Durağı İzmir Olacak ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Bu yıl itibarıyla Türkçe dil desteği kazanan Pokemon GO, Türkiye’deki etkinlikleriyle oyunseverlere unutulmaz deneyimler yaşatmaya devam ediyor. İlk ücretsiz sonbahar etkinliğini İstanbul’da gerçekleştiren artırılmış gerçeklik oyunu, yoğun bir ilgiyle karşılaşmıştı. Organizasyonda; yüz yüze Pikachu buluşması, oyun içi bonuslar, Pokemon GO’da parti şapkalı Pikachu’yu yakalama fırsatı ve daha fazlası yer almıştı.

Niantic imzalı oyunun bir sonraki durağı sırasıyla İzmir ve Ankara olacak. Efsanevi Pokemon Pikachu, 4 Aralık’ta İzmir Agora AVM ve 10 Aralık’ta Ankara Armada AVM’de özel oyun içi bonusları ve hediyeler vermek üzere hayranlarını bekliyor. Katılımcılar, Pikachu ile tanışmanın hemen ardından eğlenceli görevleri tamamlayarak çıkartma ve rozet gibi Pokemon GO temalı hediyeler kazanmanın keyfini çıkaracak.

Pokemon GO Hayranlarıyla Buluşmaya Devam Ediyor

Etkinlikten ayrılmadan önce herkes ikonik Fare Pokemon ile fotoğraf da çektirebilecek. Ücretsiz olarak yüz yüze gerçekleştirilecek olan etkinlikler boyunca Pokemon GO’nun sosyal medya hesapları üzerinden yapılacak hediye çekilişleriyle sonbahar rüzgarı etkisini online platformlarda da göstermeye devam edecek.

Dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından Pokemon GO, Mart 2022’de The 4 Winds Entertainment (T4W) ile ortaklık kurarak Türkiye pazarına ilk adımını atmıştı. Fenomen yapım, oyuncuların Pokemon yakalamalarına, yumurta çatlatmalarına, takas yapmalarına, birbirlerine karşı mücadele etmelerine, sürükleyici etkinliklere katılmalarına, görevleri yerine getirmelerine ve yeni yerler keşfetmelerine olanak tanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.