Pokemon Scarlet and Violet, Sadece 3 Günde 10 Milyon Sattı

0 12

Bugünki makalemizde sizlere Pokemon Scarlet and Violet, Sadece 3 Günde 10 Milyon Sattı ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Pokemon Scarlet and Violet, Sadece 3 Günde 10 Milyon Sattı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Pokemon Scarlet and Violet, 3 gün önce satışa sunuldu ve o günden beri birçok oyuncu yeni Pokemon avına katıldı. Nintendo ise oyunun üç günde toplam 10 milyon oyuncuya ulaştığını bildirdi. 3 günde elde edilen bu satış rakamları The Pokémon Company için harika bir başarı oldu ve Nintendo, en büyük lansmanını gerçekleştirmiş oldu.

Ancak bu kadar oyuncuyla birlikte elbette memnuniyetsizlik mesajları da geldi. Birçok oyuncu oyunla ilgili performans sorunu, karakter özelleştirme eksikliği ve genel olarak yetersizlik gibi konulardan şikayetçi oldu. Ancak The Pokemon Company, bu sorunlara kulak asmamayı tercih etti. Oyuncular karşılaştıkları hataları Twitter ve Reddit’te paylaştı.

Pokemon Scarlet and Violet Oyuncuları Şikayetçi

Performans sorunları arasında FPS düşüklüğü ve grafik hataları bildirildi. Sorunla ilgili paylaşılan video ve görsellerin sayısı da oldukça fazlaydı. Daha büyük oyunlara kıyasla Pokemon Scarlet and Violet, oldukça fazla olumsuz eleştiriler aldı. Ancak sonuç ne olursa olsun elde edilen başarı göz ardı edilemeyecek kadar büyük.

Pokemon Scarlet and Violet, genel hikayeye odaklanmak yerine bir açık dünya keşfi sunduğu için birçok oyuncuya cazip geliyor. Pokémon Legends: Arceus ile kıyaslandığında, yeni oyunun oldukça olumlu değişiklikleri mevcut. Pokemon serisi bu yönde yenilikler yapmaya devam ederse ve gelecekte güncellemeler getirilirse oyunun daha fazla oyuncu çekeceği açık.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.