Portal RTX Çıkış Tarihi Belli Oldu

0 12

Bugünki makalemizde sizlere Portal RTX Çıkış Zamanı Belli Oldu ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Portal RTX Çıkış Zamanı Belli Oldu ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Portal RTX çıkış zamanı açıklandı ve beklediğimizden fazlaca daha yakın. Oyunun çıkış zamanı Nvidia tarafınca açıklandı ve tüm bunların yanı sıra, orijinal oyuna haiz olan Steam kullanıcıları için güncelleme tamamen parasız olacak.

Portal serisi, Valve’ın en sevilen oyun serilerinden birisi. Portal’da oyuncuya cani bir suni zeka onları yönlendirirken her şeyi çözmesi için portal tabanlı fizik bulmacaları çözme zorunluluğu veriliyor. Sevilen oyun serisinin ikinci oyunu da çıkış yapmış oldu ve o kadar da başarı göstermiş oldu sadece bir Valve klasiği olarak üçüncü oyunu asla göremedik.

Portal RTX Çıkış Zamanı Ne Vakit?

Portal RTX, 8 Aralık 2022‘de çıkış meydana getirecek. Bu esasen Portal ile aynı oyun sadece büyük bir görsel gözden geçirme ile gelecek. Işın seyretme özellikli ekran kartlarının gücünden yararlanan oyun, şimdi yeni yüksek çözünürlüğünde olan dokular, mevcut modellerin yüksek doku versiyonları ve 4K grafiklerle karşımıza çıkacak. Portal’ın ilk çıkışından on beş yıl sonrasında, oyun muhtemelen asla bu kadar iyi görünmemişti.

Nvidia DLSS 3 ek olarak kare hızlarını mühim seviyede artıracak ve bu tarz şeyleri dengelemeye destek olacak. Portal RTX, Nvidia RTX ekran kartları düşünülerek tasarlanmış olsa da, serinin yüksek teknoloji ürünü oyun bilgisayarlarına haiz fanatikleri için, ışın seyretme özellikli herhangi bir ekran kartında çalışacağının altını çizelim. Bu yeni özellikleri kullanmak için lüzumlu ekran kartı gücüne haiz olmayan oyuncular, oyunu Geforce Now’da oynayabilecek.

Portal RTX çıkış zamanı oyuncuları memnun etse de, Valve’ın oyunlarının artık eskidiği de bir gerçek. Asla üçüncüsü gelmeyen Half-Life, Left 4 Dead ve Portal serilerinin grafik revizyonların ziyade, devam oyunlarının gelmesini hala büyük bir umutla bekliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.