Prime Gaming FIFA 23 Ultimate Team Paketi İçin Son Günler!

0 14

Bugünki makalemizde sizlere Prime Gaming FIFA 23 Ultimate Team Paketi İçin Son Günler! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Prime Gaming FIFA 23 Ultimate Team Paketi İçin Son Günler! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Amazon Prime üyeleri, her ay parasız oyunların yanı sıra FIFA 23 Ultimate Team paketlerini da alma şansı yakalıyor. Kullanıcılar, senenin her ayı bir tane olmak suretiyle Gaming ödül kapsülü talep edebiliyorlar. Ekim ayının FUT 23 paketini gözden kaçıranlar için hala zaman var. PlayStation, Xbox ve PC’de kullanılabilen ödüller, kadronuzu daha da güçlendirme fırsatı tanıyor.

Şu anda açık olan FIFA 23 Prime Gaming paketinde 7x Altın Ender Oyuncu, 2x En Azca 81+ OVR oyuncu seçimi, 12x Ender Sarf Malzemesi, Haaland’ı 15 maçlığına kiralama ve 8x 2 World Cup oyuncusu içinde oyuncu seçimi yer ediniyor. Bu kartlardan hangi futbolcuların çıkacağını öncesinden bilemiyorsunuz, sadece şansınızın da yardımıyla paketten sağlam bir oyuncu çıkarabilirsiniz.

FIFA 23 Prime Gaming Paketini Kaçırmayın

Tüm bu öğeleri almak için Amazon Prime üyesi olmanız gerekiyor. Isterseniz, bu sayfanın yukarısında yer edinen Prime’ı Deneyin düğmesine tıklayarak 30 günlük parasız denemeden yararlanabilirsiniz. Ondan sonra açık olan Prime Gaming FIFA 23 Ultimate Team paketi için Şimdi talep et yazan yere basın. Eğer bağlı değilse, Amazon ile EA hesaplarınızı bağlayın. Peşinden alttaki Talebi tamamlayın butonuna tıklayın.

Hesabınızı bağlayıp içinde ne olduğu talep ettikten sonrasında oyunu başlatın ve FIFA 23 Ultimate Team modunu seçin. FUT ana sayfasını açtıktan sonrasında Mağaza‘ya gidip arkasından Paketlerim‘i seçin. Prime Gaming FIFA 23 içeriğiniz bu bölümde sizi bekliyor olacak. Ayrıca Amazon Prime, yeni yıla hususi kullanıcılarına toplam 440 TL değerinde 10 parasız oyun verecek. FIFA 23 ile alakalı öteki içeriklerimiz için aşağıdaki başlıklara göz atabilirsiniz:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.