PUBG Battlegrounds’a Neymar Temalı Eşyalar Eklendi

0 11

Bugünki makalemizde sizlere PUBG Battlegrounds’a Neymar Temalı Eşyalar Eklendi ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda PUBG Battlegrounds’a Neymar Temalı Eşyalar Eklendi ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından PUBG Battlegrounds‘un global marka elçisi olan yıldız futbolcu Neymar, kendisinden ilham alan kozmetiklerle battle royale oyuncularına yepyeni bir heyecan yaşatmaya geliyor. Krafton, Brezilyalı süperstar ile devam eden ortaklığının bir parçası olarak tasarlanan oyun içi eşyaları resmi olarak tanıttı.

Bu dev ortaklık, Neymar oyuncu görünümü, kask, sırt çantası, silah, sprey, ifade ve daha fazlasını içeren özel oyun içi kozmetik eşyaların oluşturulmasını sağladı. Benzersiz Neymar kozmetik eşyalarının yanı sıra tüm oyuncular için özel bir drop etkinliği düzenlendi. Oyuncuların, Neymar Jr. ödülleri için puan toplayabileceği günlük görevler 22 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında etkin olacak.

Oyunculara Neymar İmzalı Toplar Hediye Edilecek

İkili veya takım modlarında toplam 30 dakika hayatta kalmaya ve maç başladıktan sonra 10 dakika içinde bir skor veya asist yapmaya 30 puan veriliyor. Bir karşılaşmada ilk 10’a ulaşan oyuncular ise 40 kazanıyor. Ödüller ise şunlar: Neymar Jr. Seviye 3 Kask (400 puan) ve Neymar Jr. T- Shirt (200 puan).

Krafton ayrıca Neymar Jr. tarafından imzalanan futbol topları rastgele kazananlara verileceğini duyurdu. Özel Neymar Jr. Drop etkinliği boyunca günlük görevleri tamamlayan tüm platformlardaki oyuncular, imzalı bir futbol topu kazanma şansı için otomatik olarak katılmış olacak. Daha fazla bilgi için PUBG Battlegrounds resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.